• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Döndüm tekrar aranızdayım

Cevap: Döndüm tekrar aranızdayım

fuat hoşgeldın geçmış olsun

geçmiş olsun fuat bey yaptığınız çalışmalarla bugun hala ekmek yiyen birçok insan var müzik adına yaptığınız her şey çok güzel bizler yamaha ailesi olarak sizi çok özledik aramıza dönmenizden dolayı çok mutluyuz ankaradan selamlar...........

a2000 e setmı yapılcak sıfırdan sample falan fuat hocam

Hoş geldin tekrardan çalışmalarında başarılar dilerim.

Can bey ,Fuat bey ,Salim bey eski emektar Volkan bey ,Tufan bey Mürhen bey Roland emektarı Ömer bey ve şu an sayamadığm her emektara ayrı ayrı saygılarımı sunar hepsıne tek tek teşekkür ederim İYİKİ VARSINIZ
hoşgeldınız Fuat bey .Çalışmalarınızda başarı her daim sizlerle olsun

hoşgeldin fuat hocam çok sevindim aramıza tekrar döndüğüne ne mutlu bize senin gibi buyuk bir yetenek usta kendi dalında kendini ıspatlamış sayısız projelere imza atmış bir müzisyeni burda görmek gerçekten çok güzel.
senin ritimlerinle senin düzenlediğin seslerle bu gune geldi yamaha a1000 or 700 sayende bir çok müzisyen arkadaş bizler üzerinde hakkında yerinde büyük. inanıyorum ki a2000 içinde tyros içinde çok güzel işler yapacağına ve yine senin sayende bomba çalışmalara sahip olacağımıza . yeniden bir fuat set bekliyoruz ustad tekrar hoşgeldin aramıza sağlıklı günler diliyorum teşekkürler. piyanist serkan