• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

herkeze slm foruma geri döndüm

Bilo_Ağa_

AdmiN
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000 korg pa4x
arkadaşlar hepinize selamlar yeniler belki tanıyamayabilir ama eskilerden beni tanıyanlarınız vardır..
trakya müziğin çok eski üyelerinden biriyim. uzun zamndır sitede yoktum ...
burdan kopmamaın sebebi... site eskiden saldırıya uğradı bir dönem kapandı sonra açıldı üyelikler iptal edildi yeniden toparlanmaya çalışırkene baya üye kayıp etti.. o sıralar hepimzinde bildiği korgtr net sitesine geçtim .. trakya muzik virüs saldırsına uğraması sebebiyle diğer site biraz daha fazla ilgi gördü.. çoğu üyeler oraya kayıt oldu.. :( 4 sene emeklerimi oraya verdim..
çoğu kişiye yardımım dokunmuştur her konuda.. geçenlerde hiç gereksiz görseniz gülersiniz bir konu ya cvp yazdım konuyla alakalı bişiydi yazdığım cvp da (bir kaçtane kıl yönetici ) 1 hafta siteden uzaklaştırdı.. 1 hafta sonra üyeliğim aktif olunca aynı konun altına neden uzaklaşıtrıldıgımı dile getirme istedim 10 dk içinde siteden süresizce uzaklaştrıldım.. ve beni iyi tanıyan yöneticiler bile seslerini çıkarmadılar.. ben bu sitey 2004 senesınde üye oldum 4 sende burda zaman geçirdim ..burda da da org yüzünden çok tartışmalrımız oldu bir kere olsun siteden uzaklaştırılmadılar.. buda ne demek oluyor bu forum üyelerinin değerini biliyor.. ve kabul ederseniz evime geri geldim arkadaşlar..
bundan sonra ki yardımlarım çalışmalarım her konuda set ritim teknik md midi payalşımlarımı burda yapıcam...
iyi varsın trakya müzik..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: herkeze slm foruma geri döndüm

hoşgeldin hayırlı olsun

teşekkürle abim sağolasın

hoşgeldin abi hayırlı olsun sizin gibi eskileri aramızda görmek çok mutluluk veriyor. inşl birbirimize faydamız dokunur. yardımlaşma çok önemli.

hoşgeldin abi hayırlı olsun sizin gibi eskileri aramızda görmek çok mutluluk veriyor. inşl birbirimize faydamız dokunur. yardımlaşma çok önemli.

tşekkürler yasin sağ olasın.. işlahh.. çok yakında eklemeler yapıcam..

hoş geldiniz sayın bilo ağa
trakya müzik sitesinin kapıları seviye sevgi saygı çercevesinde sonuna kadar herkese her zaman açıktır,iyi forumlar dilerim

ula niye geldin kafamız baya sakindi be babo...puhahaha...şaka bi yana hoş geldin üstad bende diyodum benim agam nereye gitti saygılar slm lar olsun tekrardan hoş geldin....:):):)

ula niye geldin kafamız baya sakindi be babo...puhahaha...şaka bi yana hoş geldin üstad bende diyodum benim agam nereye gitti saygılar slm lar olsun tekrardan hoş geldin....:):):)

sorma paşam .. ağayı şutladılar sağlık olsun :)

seni sevmeyen ölsün be yaww...:)bülent ersoy abla duymasın kıskanır zaten bizim bu izmirlilerden çektiğini hiç çekmemiştir hayatta...:)

Hoşgeldin kardeşim. Bu siteye 94 yılında üye oldum derken 2004 demek istedin sanırım.