• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dr.salimin dikkatine

buraxxx

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3x + Yamaha A2000 tr v2 plus
salim kardeş yapmış olduğun düğün seti paylaşırmısın biz tyrosçularla paylaşta milletin gözü insanlık görsün set yok yok diyip durmasınlar

Cevap: Dr.salimin dikkatine

Bakalım Salim ne diyecek :)

:) vallahi ömürümüz insanlıkla geçti... Ama sonuç ortada...

Ben, org müzik set ritim işlerine uzunca bir süreliğine ara verdim. Sebebi de bedavadan insanlık... Yerden yere vurulan insanlık...

Tyros düğün setini paylaşamam. Bundan 2-3 yıl önce olsaydı ve bir başıma yapsaydım paylaşırdım. Fakat durum öle değil. Hem çok yıprandığımız bir dönem hem de seti batuhla ortak yaptık.

Satın almak istersen batuha ulaşabilirsin. Şuanda benim elimde ne o set var, ne bir tyros ne de bir or700...

kısacası elimi ayağımı herşeyden çektim.

Saygılar...

evlenecek adam ilişmeyin :) :)

öylede Senlikci arkadas biz doktorsuz ne oluruz orasini düsünüyorsun degilmi

salim abi senin değerini hiç bi zaman bilmediler ve bilmezlerde! emek verdiğin seti millete dağıtmalarından tut.... daha bunun gbi niceleri, zamanında bende seni çok eleştrdm, ama yamaha için hiç bi çaba sarfetmeden sadece paylaşımları eleştirip download edip kullanan zihniyet olduğu sürece senin gibi ne yıldızları parlamadan söndürüyorlar,,,,

:) vallahi ömürümüz insanlıkla geçti... Ama sonuç ortada...

Ben, org müzik set ritim işlerine uzunca bir süreliğine ara verdim. Sebebi de bedavadan insanlık... Yerden yere vurulan insanlık...

Tyros düğün setini paylaşamam. Bundan 2-3 yıl önce olsaydı ve bir başıma yapsaydım paylaşırdım. Fakat durum öle değil. Hem çok yıprandığımız bir dönem hem de seti batuhla ortak yaptık.

Satın almak istersen batuha ulaşabilirsin. Şuanda benim elimde ne o set var, ne bir tyros ne de bir or700...

kısacası elimi ayağımı herşeyden çektim.

Saygılar...

ileride Yamaha alacak olsam sırf başında senin gibi bir ''ağabey'' olduğu için gönül rahatlığıyla alırım. Çünkü Yamaha denildiği zaman akla ilk sen geliyorsun ve Org kullanıcılarıyla yakından ilgileniyorsun. Keşke Korgun başında olsaydın.

Salim kardeş haklı bende aynı konuda başıma gelmeyen kalmadı set yapar verirsin bide üstüne laf yersin herkes kendi setini yapmalı en güzel set kendi yaptıgın settir saygılarımla ;) macitvega

ne o macit abi bi dünya projeler falan vardı ekip hazırdı set yapcaktınız görev dagılımı falan filan yapmıştınız şimdi herkes kendı setını kendımı yapsıın diyosun yalanmı oldu projeler :)

yamaha da HERKEZ YALAN SALİM GERÇEK bunu unutmayalım arkadaşlar ben bundan sonra set aramıcam vakit bulup gidemedim salim kardeşime gıdecem kalavyemı adam gıbı ustadına ayarlatcam.