• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.:Duble:Yamaha:Demo:.

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 2K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
Bu seferde Hosuma giden bi Duble ritimi ile Kisa Bi calisma yaptim umarim begenirsiniz...
Zaman ayirip Dinleyen Yorumunu Eksik etmeyen Arkadaslara simdiden Tesekkurler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: .:Duble:Yamaha:Demo:.

valla yayali ve klarnet dokdurmusun hele su yayli valla sanki orhan gencebay kaseti calargibi cikmis

ilkercim çok güzel.senden bir istek yapıcam,sensiz cennet bana sürgün sayılır parçasını yaparmısın rica etsem...

ne olursa olsun tyros başka bir dünya.ellerine sağlık .klarnet sampling mi yoksa aletin üzerindeki mi?çünkü tyros 3 ün klarnetinin çok ii olduğunu biliyorum.

tyros demek bmw demek serkan tabiki ayri bir dunya bas gaza heheeheh

bakın siz böyle diyonuz benim reno kızıyor hehehhehehhe,zaten renonun canı sıtkın.evde kullandığım tesisatımın amfisi 2 mono olan volume potu arızlandı..tek kolondan ses geliyor,renom çok kızıyor hehehehehe

hahah yav olaca oydu sen renoya cooook yuklendin babam reno napsin tek goz kaldi desene heheh adama bi yilbasi tatili ver bari heeheh bi siyah pasaportda ona cikarakda oda senle tatile gelsin heheh vaaaah zavallali reno vaaah

hahah yav olaca oydu sen renoya cooook yuklendin babam reno napsin tek goz kaldi desene heheh adama bi yilbasi tatili ver bari heeheh bi siyah pasaportda ona cikarakda oda senle tatile gelsin heheh vaaaah zavallali reno vaaah

yaw abi servo psr1200s modelli amfi var daha 3 yıllık,sıfır gibi.bi değiştirem diyom,gidem dynocord pm600-3 modelini alam diyom.yada 2 tane potu değiştirem servoda devam edem diyom.valla kafam karışık..pazartesi amfiyi götürem bir bakıma bakalım ne olcak..

bence tamir ettir bosu bosunayeniden ne para vercen tamiri fazla tutmazsa yoksa artik caresine bakcan

pm600-3 ii anfi ben denedim abi

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri