• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

düğün için halay midileri acil

muh_amed

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
düğün için halay midileri acil

Cevap: düğün için halay midileri acil

halay midisi neden arıyosun hocam müzisyensen oturup çalarsın . çalamıyorsan düğün yapmazsın .çalan piyanistler ekmeğini kazanır...
ben şahsım adına bu paylaşımlara karşıyım ...sonra kimse demesin iş yok diye

halay midisi neden arıyosun hocam müzisyensen oturup çalarsın . çalamıyorsan düğün yapmazsın .çalan piyanistler ekmeğini kazanır...
ben şahsım adına bu paylaşımlara karşıyım ...sonra kimse demesin iş yok diye

Kardesim burasi bir paylasim sitesidir..Amaclarindan biride paylasimlarda bulunmak.Canli calma konusunda hakli olabilirsin ama sunu unutma her piyanist her yöreyi tam anlamiyla calar diye bir kanin yok.O yüzden biraz sert cikmissin gibi geliyor,Allah herkesin riskini verir unutma...

o zaman o yörenin işini bilen adam gitsin kardeşim.evet burası paylaşım sitesi ritim ve ses vs.paylaşım sitesi piyanistlerin paylaşım sitesi bakın paylaşımlarıma ritim vs.bunlar yapılır evet ama başkasını çaldığı halayı çalıyormuş gibi yapanı çok gördüm o zaman midi değil mp3 le yaparsın kardeşim neden midi?çünkü kendi çalıyormuş gibi yapma ihtimali var.
bu yüzden arkadaş haklı midi ile yapacaksanız bu işi hiç yapmayın.zaten millette yemiyor artık...kaldıki artık halay çalamayan piyanist sayısı çok azdır o kadarda değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

carsi isvicre sayın abim ; gecen sene erzurum düğününe gittim konu açtım erzurum yöresi ile ilgili halay sözlerini istedim netten buldugum şarkıları oturdum tek tek genelde 6/8 ve 2/4 halay karışık şarkıları çalmaya çalıştım . kullandıgım usb deki halayı beyenmedim yada bana ters geldi oturdum onuda düzenledim..ben bu işten para kazanıyorsam ki kazanıyorum.bunu yapmakta boynumun borcudur diye düşünüyorum.
2cisi ben her md ve midi paylaşımına sıcak bakmadım hiçte bakmayacagım fakat siteden olsun netten olsun bu paylaşımları yapan gercek muzisyenler bi gün kendi çaldıklarını biyerde gezerken bir düğün salonunda duyacaklardır eminim.o işsiz gezerken onun midisiyle düğün alıp yapacaklar buda bir gercek.
saygılar sevgiler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri