• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Düğün için klavye önerisi.

Cevap: Düğün için klavye önerisi.

dugunluk cihaz istiyorsan pa80 tavriyemdir ama parmaklarmda gelişsin diyosan 1x le başlamak faydalı olur. 80ler dugun için ritim, ses bkımından piyasada oldukça zengin. 1x inde tuşesi kaliteli. fiyatnız düşuk ama günumuz teknolojisinde pa800 veya pa600qt ile başlamak gerekiyor bence. tabi tercih sizin

Hocam 7 sene kullandım sanada o bütcede tavsiye edebileceğim org pa 80 . Boşver gerisini

1500 tlye temizini bulabilirsen Pa80 derim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ketron xd 9 16 mb plus 4 setli tercih edebilirsin ama bulabilirsen 1500 tl ye pa 80 veya daha uygun fiyata yamaha psr a 1000 tr
yok sıfır diosan yamaha a 300 tr veya casio at 3 olabilir
ya da bekle biraz dante tr ye de bi bak derim ben

Moderatör tarafında düzenlendi:

Herkese iyi günler arkadaşlar. Siz değerli piyanistlerin bana yardımcı olabileceğini düşünerek bu foruma kayıt oldum. Uzatmadan konuya geçelim isterseniz. :)

Ben amatör olarak büyük abilerimin yanında düğünlere çıkıyor, türkü söylüyorum ama tek hayalim Org çalabilmek. Ben de bu abilerimin desteğiyle org almaya karar verdim. Aletten beklediklerim şunlar :

-Birkaç ritim. (6/8 4/4 2/4)
-Güzel bir zurna sesi.

Bütçe: 1000-1500 TL

Teşekkürler.
Kardeşim yeni kendime pa 900 aldım dolayısıyla elimde pa80 var 16 mb flash kartlı o boşa çıktı satacam eğer düşünürsen.

dante tr yi bekle, 2000 tl altında sıfır cihaz,

kardeşim yamaha s 650 var 2, klavye olarak duruyor faturalı gıcır gıcır alet garantı devam edıyor dusunursen satarım 05322643994 numaram ii gunler

kardeş elektronik seslerden ziyade al bi bağlama inan en iyisi bence bu. :)

kesınlıkte Dante tr yi beklemelisin eğer denıldıgı gıbıyse

Pa55tr olabilir ama ucuzuda kalitesine bağlı farklılık gösterir.1700 Civarına pa500tr alırsın rahat edersin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri