• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

düğün öncesi açılış konuşması

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
arkadaşlar eminim ki hepimizin kendine özel bir açılış konuşması vardır.düğün başlamadan ya da takı ve pasta merasiminde yada düğün sonunda .genelde belli şeyler aynıdır.yaptıgınız bu konuşmaları genel hatlarıyla anlatabilirmisiniz?

Cevap: düğün öncesi açılış konuşması

yok mu cevap veren.önemsiz bir konu galiba...

mesela ben

-değerli misafirlerimiz sevgili konuklarımız..egemizin incisi ararat düğün sarayına hepiniz hoşgeldiniz.alkışlarımızla gelin hanım ve damat beyi dansa davet ediyoruz.... ( 2 dk sonra ) genç çiftimizi yalnız bırakmıyoruz..dans etmek isteyen tüm konuklarımızı bekliyoruz...

-pastamız çiftimizi, çiftimiz alkışlarınızı bekliyor.

-geleneksel takı merasimimiz başlamıştır.aile büyükleri başta olmak üzere takılarını takmak isteyenler tek sıra halinde takabilir.

-salonda çekilen fotoğraflar gelmiştir.almak isteyenler salon girişindeki sergiden görüp beğenip alabilirsiniz.

-emniyetin vermiş olduğu süreyi doldurduk...biz salon personeli adına çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.darısı tüm bekarların başına.son alkışlarımız çiftimize gelsin.beğenilerinizi dışarda dostlarınıza, şikayet ve önerilerinizi lütfen müdüriyete bildiriniz.teşekkür ediyoruz iyi akşamlar....

benim konuşmalarım böyle :)

mesela ben

-değerli misafirlerimiz sevgili konuklarımız..egemizin incisi ararat düğün sarayına hepiniz hoşgeldiniz.alkışlarımızla gelin hanım ve damat beyi dansa davet ediyoruz.... ( 2 dk sonra ) genç çiftimizi yalnız bırakmıyoruz..dans etmek isteyen tüm konuklarımızı bekliyoruz...

-pastamız çiftimizi, çiftimiz alkışlarınızı bekliyor.

-geleneksel takı merasimimiz başlamıştır.aile büyükleri başta olmak üzere takılarını takmak isteyenler tek sıra halinde takabilir.

-salonda çekilen fotoğraflar gelmiştir.almak isteyenler salon girişindeki sergiden görüp beğenip alabilirsiniz.

-emniyetin vermiş olduğu süreyi doldurduk...biz salon personeli adına çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.darısı tüm bekarların başına.son alkışlarımız çiftimize gelsin.beğenilerinizi dışarda dostlarınıza, şikayet ve önerilerinizi lütfen müdüriyete bildiriniz.teşekkür ediyoruz iyi akşamlar....

benim konuşmalarım böyle :)

evet işte budur.teşekkür ederim kardeşim..gayet güzel ve kibar bir şekilde yapıyorsun konuşmanı tebrik ederim...aslında bana göre çok önemli bir konu neden dersen konuşmalar düğünün müzisyenin ve düğün salonunun kalitesini gösterir.ayrıca insanlarla daha rahat iletişim için şart.yoksa çal çal nereye kadar..fakat her ne hikmetse 50 nin üzerinde kişi bakmış cevap veren yok..trakya müzik ailesi için bence bu yeterli değil..saygılarımla...

tabiki önemli bir konu...bi müzisyen istediği kadar güzel çalsın ama konuşma olmayınca olmuyor..istekleri yaparken kuru kuru yapmak var, bir de kelimelere renk katarak dile getirmek var...bence konuşma %70 müzikten daha önemli...

benim bi tanıdık var...Adam çalmayı bilmiyo, sesi de pek ahım şahım değil ama kelimelere kattığı güzelliklerle işini bi çok müzisyenden daha iyi yapıyor.ben bu işi ondan öğrendim ( konuşmayı :) ) Allah ondan razı olsun...

sevgili misafırler ve degerlı konuklar hepinize hoşgeldınız der bugunu mutlu çifti gelin hanım ve damat beyi alkıslarınızlsa dansa davet edıyoruz .... evet sırada takı merasımımız vardır takı tskmak isteyen eş dost hısım ve akrabaların takılarını tek sıra halınde takmaları rıca olunur

bende şöyle diyorum..

sayın konuklar lar lar lar lar
davetliler ler ler ler ler ler
yaaa pardon eko açık kalmış tekrar başlıyorum..

çocukları pistten alalım anneler çocuklarınızı pistten alalalım
ıııııımmmmm ööhhhhüüüüü öööhüüüüü hönk hönk ööhhhüüüüüü öğğğ

sayın konuklar -aliyle ayşenin düğününe hoş geldiniz

hani alkış -- şap şap şup şup şup
ilik dans için çiftlerimizi yalnız bırakmıyoruz bütün çiftleri bekliyoruz

çocukları pistten alalım anneler çocuklarınızı pistten alalalım
---
alkışlarla pasta
kılıç kesmiyo damat yapıştır nınınım nınınım .....
aaaaaaa biraz daha yapıştır nınınım nınınım .....
hhaaaa hhhoooooo bravo damat.
evet assonra limonata servisimiz başlayacaktır
kimse bi yere ayrılmasın alkııııışşşşş
evet takıya geçiyoruz cumhuriyetleri hazırladınızmı
çeyrekler kabul olmuyor hheeeee.
eveeet takı başla mıştır takmak serbest hii hhii

kardeş aynen böyle konuş herkes sana hasta olacaktır inan
hadi sana kolay gelsin ..
birde ork ta devamlı leslili eloktro sesi kullan kaymak valla gecenin starısın.
hadi hazırlıklara başla kaptın tiyoları kerata senii

valla agzım açık kaldı kardeşim.çok esprilisin.gerçekten kaptım tiyoları.. :))))

gelin damadı çağırırken gecenin yıldızları da diyebilirsin.