• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Düğün Proğramının Finali ketron xd9

Cevap: Düğün Proğramının Finali ketron xd9

çok teşekkürler harika bir paylaşım...

gerçekten güzel paylaşım fakat hocam size kesinlikle plus4 yüklemenizi tavsiye ederim halaylarda edi zurna güzel gidiyor alet bu haliylede çok güzel olayı aşmışsınız zaten ayrıca ketronların hep iyi kullanıcıların elinde olması çok güzel

Ketron xd9 ilk alırken bazıları bana dedi işte kullanamazsın kulanışlı alet değil içinden çıkamazsın dediler ama hiç de öyle değilmiş. Hiç pişman değilim ketronu aldığım için. Zaten bizim burdaki düğünler hepsi korg kullanıyor ketronu bi götürdüm düğüne hepsi hayran kaldı..:)

Arkadaşımız düğünü mükemmel eğlendirdi.

evet xd9 güzel alettir. yanlış anlaşılmasın ama ben xd9 u ilk aldığımda aslında bende biraz hayal kırıklığına uğramıştım. cihazı o zaman pek bilmiyoduk tabi. ama sonra farkını daha iyi anladım. bence kendi sınıfındaki orglara göre çok iyi hatta biraz eski bir cihaz olmasına ramen hala modernliğini koruyan bi cihaz

linki açamıyorum bozuk olabilirmi

sayfası açmıyor neden açılmıyo bilen varmı?

sayfası açmıyor neden açılmıyo bilen varmı?

Bende açılıyor kardeş. Dns ayarlarını değiştirmen gerekiyor. En basitinden google dns ayarlarını kullan sorunsuz giriş yaparsın siteye.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri