• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Düğün salonu için acil mikser tavsiye...

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Arkadaşlar salonda soundcraft deck mikser var ama memnun değiliz.Power olarak behringer kullanıyoruz.jbl kolonlar ve sub baslar var..Deck mikser tavsiyelerinizi bekliyorum..Yamaha düşünüyoruz(yamaha hangi model) ama farklı görüşlerede açığız..Marka ve model ne alabiliriz.Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

Cevap: Düğün salonu için acil mikser tavsiye...

Bence DYNACORD tan şaşma, diğer önerilecekler sende mevcut zaten, kolay gelsin Saygılarımla,

muzaffer hocama aynen katılıyorum dynacord mikserden şaşmamak gerekir ama tabi ki imkan ve bütçe meselesi. bu arada saundcraft mikserden memnun olmamanıza gerçekten çok şaşırdım...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar...Evet dynacord mikser çok kaliteli ve herkezin tavsiye ettiği bir mikser...Pymmemo kardeşim tat alamadık bir türlü.Bilemiyorum tamamen zevk meselesi galiba..Yamahanın hangi modellerini önerirsiniz peki...

frden slmlar bende yamaha mg 32 var 32 kanal 2004 de almisdim daha tik demedi gerci bende hersey yamaha da ama yamaha o2r v2 mixsler burda genelde onlar kullaniliyor fransiz ve arap guruplarda cogunluk bunlar ama karar senin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bence de Dynacord..

yamahadan sasma derim bende mg16/6 cx var mukemmel tinisi ses tonu harika mg serilerini tavsiyede ederim ama cx olsun yani efect modelli

Teşekkürler arkadaşlar...

.
Yamaha doğru bir karar,

Bende Yamaha MG16/fx var tonlor çok güzel, saatlerce aralıksız kullan hiç sorun yok...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar yamaha almak istiyorum.Dynacord çok pahalı gelecek salona..Yamahanın tam modelini yazabilirmisiniz...Alttaki siteden bi bakabilirmisiniz...