• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Duvardaki Resim Pa900

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K
Cevap: Duvardaki Resim Pa900

Basarili olmus hocam devamini bekleriz :)

Cengiz Baba candır, ellerine sağlık...

hocam ellerinize yüreğinize sağlık.size daha öncede yorum yapmıştım.Rastgele çalmış olabilirsiniz.Ama önemli olan birazda ritm - ses uygunluğuyla birlikte, temizlik, sadelik ve netlik. Showdan uzak,müziği müzik olarak yapan,duyguları okşayan...Sizi bu yüzden seviyorum. Kamera açınız dahi müzikal karakterinizle ilgili birçok şey anlatıyor.müziğe show katmadan,tuşlarla savaşmadan,aynı anda (güya) hızlı süsleme yaptığını zannederek 30 tuşa aynı anda basıp doğru notayı yok eden, sanatından çok surat ifadesine gülmekten neyapmaya çalıştığını anlamadığımız şarlatanlardan değilsiniz.Tüm bu sadeliğin yanında hiç de aç bırakmıyorsunuz.Yani eksiklik hissetmedim. "Çalgıcı" değil "MÜZİSYEN" bir kulağın ihtiyaç duyduğu her duygu ve armoniyi hissettim.Bırakın o küçücük hataları duymak isteyen duysun. "BEN DUYMAZDAN GELİYORUM"...saygılarımla...

Gerçekten çok teşekkür ederim,yüreklendirdiniz beni..Beğenen tüm arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

hoş geldin abi.yine süper bir çalışma yapmışsın.eline,yüreğine ve paylaşımcı gönlüne sağlık.emeklerin için sonsuz teşekkürler.başarıların daim olsun.

Güzel çalmışsınız. Şarkıya girişteki piyano sesi hangisi acaba? Bende Pa800 var bu piyano sesini bulamadım.

hoş geldin abi.yine süper bir çalışma yapmışsın.eline,yüreğine ve paylaşımcı gönlüne sağlık.emeklerin için sonsuz teşekkürler.başarıların daim olsun.

Çok teşekkür ederim,aslında daha çok paylaşım yapmak isterdim ama inanın fırsat bulamıyorum..Pa900'ü aldığımda ritimler v.s paylaşacağımı söyleyip durdum ama henüz kısmet olmadı..Birde pek ihtiyaç hissetmedim şahsen,ceseti bazıları beğenmesede benim ihtiyacımı görüyor,henüz ritim yazma gereksinimi duymadım..Tekrardan teşekkürler arkadaşlar..

Piyano sesi derken fantezi piyano olarak kendim düzenledim,yani Grand rx ve sanırım akustik idi..Bunlardan birini -1 oktav yaparsanız ihtiyacınızı görür..

Moderatör tarafında düzenlendi: