• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Duydumki unutmuşsun

Cevap: Duydumki unutmuşsun

.
Güzel bir çalışma daha,

Genellikle demolarda tek enstruman mı kullanıyorsun, sololarda başka, nakaratlarda başka kullanmak kulağı daha güzel okşayacaktır.

Emek ve paylaşımlarınız için Teşekürler...

Çok teşekkür ederim.Aslında çok haklısınız..Sonraki demolarda önerinizi dikkate alacağım..Sağolun...

Güzel performans tebrik ederim.

Sanırım hücum kayıt dediğiniz türde yapılmış kayıt, benim anladığım kadarıyla o.
Süsleme yaptığınız kısımlarda ud katılsaydı sanırım fena olmazdı. Çünkü o kısımdaki
süslemeler telli bir çalgı ile daha farklı bir tat verirdi. Ama dediğim gibi sanırım kanal kayıt değil, hücum kayıt olduğu için her halde bu şekilde icra edilmiş eser.

Naçizane fikrim tabiiki.Elinize sağlık.

(NOT: Bu sıralar korg kullananların demoları mı arttı ne sitede birden :) )

Güzel performans tebrik ederim.

Sanırım hücum kayıt dediğiniz türde yapılmış kayıt, benim anladığım kadarıyla o.
Süsleme yaptığınız kısımlarda ud katılsaydı sanırım fena olmazdı. Çünkü o kısımdaki
süslemeler telli bir çalgı ile daha farklı bir tat verirdi. Ama dediğim gibi sanırım kanal kayıt değil, hücum kayıt olduğu için her halde bu şekilde icra edilmiş eser.

Naçizane fikrim tabiiki.Elinize sağlık.

(NOT: Bu sıralar korg kullananların demoları mı arttı ne sitede birden :) )

Evet çok haklısınız.Farklı sesler kullanmak daha iyi olacaktı.Öylesine düşünmeden yaptığım bir demoydu..Kayıt hücüm kayıt..mp3 bord ile tek seferde çalmaya çalıştım..Yorumlarınız için çok teşekkür ederim...Benim için çok önemli...