• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

E-A7 Set yükleme ili ilgili

irfanca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ud, Bağlama, Klavye
Değerli arkadaşlar,
E-A7 klavyede şu an EMO Müzik ve Mehmet Doğdu karma set yüklü. Ben buna ek olarak Barak Atesh set ya da Hakan Çebi set yüklemek istiyorum.

1. Klavyede yüklü bir set varken başka bir set yüklemek istediğimizde her ikisi aynı zamanda çalışır mı?
2. Ya da yeni seti yüklemek için önceki seti kaldırmak zorunda mıyız?
3. Yoksa direk yeni seti yüklediğimizde kendisi otomatik olarak öncekini kaldırıp sadece kendisini mi yüklüyor?

Acil yardıma ihtiyacım var. Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgisini paylaşırsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim. Hürmetler...

Ayrıca bu setleri kullananlar varsa THM, TSM için yorumlarınızı da alabiliriz.

İki set aynı anda çalışmaz.ayrı olarak yükleme yapmanız gerekiyor.önceki seti kaldırmadan yükleme yapabiliyorsunuz.yinede silip yeni backup restore etmek için factory reset atmanız yeterli.

Karma set için yayınlanan Ücretsiz ritim ve Sample ses ile pad -performans sesleri paketlerini indirip kullanın içerisinde THM TSM Oyun havası Pop slow introlu her tarz ritimler var. Diğer setler hakkında pek bilgi sahibi değilim.

Karma set için yayınlanan Ücretsiz ritim ve Sample ses ile pad -performans sesleri paketlerini indirip kullanın içerisinde THM TSM Oyun havası Pop slow introlu her tarz ritimler var. Diğer setler hakkında pek bilgi sahibi değilim.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Hürmetler...