• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

e70 mi e86 mı g600 ?

ynrsert

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
merhabalar arkadaşlar roland e70 e86 ve g600 arasında karasızım ağırlık olarak taverna ve sanat müziği çalıcam hangi tavsiyede bulunursunuz yardımlarınız için tesekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: e70 mi e86 mı g600 ?

daha güncel bir model bakmanı öneririm hiç olmazsa yamaha a1000 yada sx3000 ketron xd9 bu modeller hem uygun fiyat hemde güncel sampleler güncel drumkitlerle donanımlı saymış olduğun modeller türk ses ve drumları yok

e 70 e 86 arasında tercıh kuskusuz e 86 olur hafıza ve user kullanımı bakımından 86 ıyıdır
ama g 600 bu üçü arasında en ıyısı . evde zevkıne takılacaksanız sorun degıl ama bıryerlerde çalmak ıstersenız ihtiyacınızı karşılar ama bır muddet sonra kulagınız yenı performansları arayacaktır
tavsıye etmek sorun degıl ama ayırdıgınız butçe nedır onuda bılmek gerekır

yeni öğrenmeye başlıyorum onun için bakıyorum nedersiniz

seçeneklerınızın arasında g 600 derim ...
az butçe ile saund kalıtesı kulak doyuran cihazların arayısına gırdıgınızde ıse(medeli dante tr, ketron xd9 ,yamaha or700v2+.roland bk 5,ketron sx 3000) olabılır

cok tskrler verdiğiniz bilgilerden dolayı g600 de türk sazları ve ritimleri yüklemem mümknmü

Türk rtimlerı yüklenir ..sazlarını yuklemek için gereken sistem g 600 de yok .sample ses yuklemesı yapılamıyor
teknolojı olarak kapasıtesı yeterlı degıl .eskı teknolojı
sadece sesler edıtlenerek benzetılebıldıgınce bırseyler yapılıyor

aydınlattığınız için tesekkürler fikirlerinizi dikkate alıcam şimdi öğrenmek amacıyla e 86 veya g600 alıcam ilerleyen zamanlarda prof bişey bakarım cok sağolun

o zaman yamaha a300 düşün bide hemen hemen aynı para ve türk enstruman ve rtim bakımından zengin bi alettir bide baktın işi kıvıramıyorsun satabilirsin bence

o paralara yamaha a 300 tr alabilirsin. en azından güncel bir alet. türk ritim ve sesler üstünde mevcut. satmaktada zorlanmazsın