• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ea7 gundem yayli-yurt disi

Cevap: ea7 gundem yayli-yurt disi

ben yurt disinda ortadogu ulkelerine paket yapiyorum .
alicaginiz ea7 de bu ses olmayacak.
ama tabiki benden temin edilebilir.
nk5 ea7 arasinda cok buyuk farklar var.
mesela kullanim kolayligi!
ekranin her tarafi dugme ile dolu her bir ozellige tek tuskadar yakin.
128 mb sample hafizasi canli olarak mirofon ile sample almasi usb ile sample atilmasi!!
multi sample oldugu icin yeni davul kiti dizilebilmesi!
6 multipad-bk5 te hic yoktu.
multipadlerin loop okumasi!
ayri etten ek ritm ve sesler gelistirilmis halde.daha cok yazilir kisacasi alet bk5 tn cok farkli ve cok pratik ve herseyi olan bir alet!!!

Bilgi için teşekkürler.

ben yurt disinda ortadogu ulkelerine paket yapiyorum .
alicaginiz ea7 de bu ses olmayacak.
ama tabiki benden temin edilebilir.
nk5 ea7 arasinda cok buyuk farklar var.
mesela kullanim kolayligi!
ekranin her tarafi dugme ile dolu her bir ozellige tek tuskadar yakin.
128 mb sample hafizasi canli olarak mirofon ile sample almasi usb ile sample atilmasi!!
multi sample oldugu icin yeni davul kiti dizilebilmesi!
6 multipad-bk5 te hic yoktu.
multipadlerin loop okumasi!
ayri etten ek ritm ve sesler gelistirilmis halde.daha cok yazilir kisacasi alet bk5 tn cok farkli ve cok pratik ve herseyi olan bir alet!!!

Tesekkurler bilgi icin.

Atesh hoca merhabalar. Ben yeni üyeyim. Roland E-A7'nin üzerinde kendi oluşturduğumuz sample kullanıcı davul kitleri yazdığımız user stylelerin içine adrums olarak ekleyip düzenleme imkanımız olacak mıdır ya da siz kendi sample kullanıcı davul kitinizi oluşturup deneyince bu konuda E-A7 üzerinde olumlu sonuç aldınız mı? En çok meraklandığım konu bu. Bu konuyu çok gündeme getirmeme rağmen henüz kimseden cevap alamadım. Yoksa E-A7'de böyle bir özellik yok da ben boşa mı ümitleniyorum?

Atesh hoca sample paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Çok başarılı tonlamalar olmuş. Sayenizde E-A7'yi biraz tanıma fırsatımız oldu. Sizden ricam ritimler konusunda E-A7'nin fabrikasyon davul kitleri dışında cihaz üzerinde sonradan oluşturulmuş sample kullanıcı davul kitleri seti ile özellikle yeni sample darbuka tonlarıyla yazılmış ritimleri de video olarak paylaşırsanız daha mutlu oluruz. Emeğinize yüreğinize sağlık.