• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

eco usb dinleti harun aydin prox2

harunaydin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 korg pa80 baglama
arkadaslar gecen hafta prox2 aldim eco usb ile birlikte biraz kurcaladim ilk bakista cok degisik gelebilir ama sound kalitesi mukemmel erkan ucar guzel seyler yapmis bence onume gelen sesleri caldim ayrica sesleri ayri ayri performans etmedim bir ses sectim performans olarak iceri girip tiklayip caldim ayri ayri ayar yapmadan cunku seler icerden ayarli ritmler kaset gibi geldi seti daha tanimiyorum vakit buldum kurcaladim erkan ucar,in ellerine saglik hatalarim varsa ozur dilerim kimse reklam yaptigimi zannetmesin yemin ediyorum ayni seyi baykal kardesimede yaaptim cunku emege saygim var ce exp olursa onada boyle dinleti tanitici seyler yaparim emek edenlerin eline saglik ayrica bu usb bende misafir yani gidecek saygilar

buda diger bir dosya belki yukardaki hata verebilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: eco usb dinleti harun aydin prox2

çok fazla tatmin etmedi...paylaşım için teşekkürler...

Güzel bir çalışma olmuş, sesler de çok güzel dediğiniz gibi canlı performans gibi olmuş fakat bazı sesler biraz ince ayar istiyor.

çalışma güzel emeğine eline kolnua sağlık ancak yalçın hocamın dediği gibi sesler biraz ince ayar istiyo slmlar saygılar...

sevgili arkadaslar bu sesleri nben performanslariyla calmadim 1 performans sectim tek tek upper 1 e cagirip ayni performanslarla caldim yani bunlar gercek renkleri olmayabilir yani exp bolumunu acip tek tek sample halini cagirdim econun yukledigi sekilde saygilar