• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

edi zurna bk5+grani elektro+doğu elektro katip20

• Konbuyu başlatan katip20
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 10K
Cevap: edi zurna bk5+grani elektro+doğu elektro katip20

Zonguldaklı hemşehrim(Akçakoca'da olduğumu söylemiştim.) volkan hoca yarıdmcı oluyor Allah razı olsun.... ayrıca bende önceden or700 kullanıyordum ki bir arkadaş istese elimden geleni yaparım.... mesele yardımcı olabilmek....

ben wolkan dostumuza bezen takılırım o benim dilimden anlar. Yanlış bi durum yokk. Yolum eregli akcakocaya düştügünde görüşelim. Haberleşiriz.. Bu arada katip hocam teşekkürler..

:) farkındayım hocam.. 05308828908 numaram hocam eger yolun düşer ise beklerim.. Katip hocama da ayrıca teşekkürler...

Roland da korg da bizim. Bizde temel olan insandır, yardımlaşmaktır. Forumumuzsa ne korg ne roland dır. Forumumuz Trakya müziktir. ;)

eline sağlık katip bey...birde ömer beyin seslerinden kemençe sesini editlermisin.ömer beyin 7-8 electronex demosundaki sesi yapar mısın?

ilk fırsatta kemence sesi yapmaya çalışacağım

Walla katip bey cok makbule gecer bekliyorum .heyecanla bekliyorum.birde katip bey bende bir ses daha eksik surekli kullanilmasi gereken tenor yok hatta ornek vermek gerekirse omer beyin miscatt demosunu verebilirim.yapabilir misiniz

ellerınıze saglık--------baki----izmir---- izmire yolunuz düşerse görüşelim hocam-----0532 27 11 745----

edi zurnaaaaaaaa lazımm lütfenn ardahanda pek ben hariç roland kullananda yok bilende yokk bulamıyorumm bk5 or içinn edi zurna

Hemşerim ardahan ın neresindensin

Hocam çalışmalarınız için çok teşekkürler.
Link bulunamıyor. Yeniler misiniz?