• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EDİTLEDİĞİM UD SESi -A2000 EMO

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2

çalarken hatalar oldu , amacım zaten çalmak değil sesi burada sizlerin dinleyip düşüncelerini almak...

olumlu-olumsuz yorumlarınızı bekliyorum..

Cevap: EDİTLEDİĞİM UD SESi -A2000 EMO

süper olmuş gökhan eline sağlık

Eline sağlık, keyifle dinledim, gerçek uddan farkı yok neredeyse. Tuş geçişlerinin de mızrap geçişlerinden farkı yok gibi. Baştaki kısa taksimin şöyle uygun bir demle daha uzun kaydını yaparsanız zevkle dinlenir gibi geliyor bana. İyi akşamlar...

teşekkürler değerli arkadaşlar :) taksim konusunda sıkıntılarım var.. bu aralar duygu yoğunluğu yaşayamıyorumda denilebilir.... bakalım tanıtım değilde dinleme amaçlı demolar yapacam inş edit işlerim bittiğinde

Bu Şarkı Benim Olsun Usta.Bende Çalmak İstiyorum Nasıl Bir Ritim Ayarlim Altına Bunun Kardeşim.

6/8 slow bi ritim at kardeşim alta, sen benim faceyi ekle yardım ederim sana

mükemmel bir "ud" olmuş... bu saatte bundan daha iyisini dinleyemezdim,performans da harika...

teşekkürler kadir abi, çok fazla uğraşmadım edit için.. üzerine eğilecek zamanı bi bulabilsem çok fena şeyler çıkar bu aletten :& ah ah bide istediğim ritimler yazılsa satmam şu aleti

gökhan hakkatende ud güzel olmuş ellerine sağlık...valla yamaha a 2000 denince aklıma ilk sen geliyorsun .ne olursa olsun satma bence bu cihazı sana çok yakışıyor..

Gökhan Bey,
Muhteşem iş çıkarmışsınız.
Bu güzel tınıyı nasıl elde ettiğinizi paylaşabilir misiniz acaba?
Ayrıca sesi de paylaşırsanız bizi mutlu edersiniz.
Tekrar elinize, beyninize sağlık...
Saygılar...