• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Edremitli hasan kart uyumlu setler

DAGDEVIREN

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Arkadaşlar Allahın aşkına edremitli hasan kart uyumlu setler arıyorum bu kaçıncı konu açışı bilmiyorum arşivimde var diyorlar at diyoruö crdsini istiyorlar arkadaşlar crd yükleyemiyorum Allah rızası için bu karta uyumlu setler elinde olan varsa lütfen diyorum lütfen paylaşın kafayı yiyicem bu kart ücretli biliyorum hasan toprağım benim ama 150 lira istiyor varsa elinde olan özelden irtibata geçsin benimle para verecek durumum yok zaten tesisatı borçla kurdum Allah rızası için yardım edin lütfen

Cevap: Edremitli hasan kart uyumlu setler

Kardeşim benim söylemimi yanlış anlamışsın benim arşivimde var gibi bir cümlem yok. Ben kartı gönder yükleyeyim Harddiskteki setleri yükler uyumlu var mı yok mu bakarım dedim. Bende var da vermiyorum gibi algılamışsın. Meselenin aslına gelirsek internette kartı buldum ve yükledim. Edremitli hasanın seti diğer setlerle uyumlu değil (en azından bendekilerle) Sadece kartsız setler oldu. Senin yapacağın kartsız setleri yüklemek,beğendiğin ritimleri kendince düzenlemek. Kolay gelsin

Yok kardeşim benim ilk mesajım sana değildi özür dilerim yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için
Şimdi kardeşim bem siteden 323 adet kartsız seti indirdim editlemeye çalıştım fakat uymuyor biri olursa diğeri uymuyor bu hasan kartın kitleri

O setlerin bir çoğu daha doğrusu tamamına yakını kart desteklidir. İçinde Kartsız.set diye 2-3 klasör var hepsi aynı zaten onu yükle muhtemelen uyum gösterir. Diğerlerini de tek tek yüleyip uyumlu ritimleri banklara tek tek atman lazım. Uzun ve sıkıcı bir iş ama başka yolu yok. Birde introlu ritimler genelde kartsız oluyor hemen heme her kartı destekliyor (gitme turnam,götür beni gittigin yere,duvardaki resmin,fesupanallah...) Onlarıda bir dene istersen.Kolay gelsin

Onları destekliyor onlarda sıkıntı yok ama kalitesiz midi parçaları gibiler bakalım kartsız setler deneyeyim birde 1 seneye dolar herhalde bankalar