• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

efeck pedalı kullanan varmı arkadaşalar?

KORAYYYYY

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s 770 bk5
tc helicon dj tech gibi markaların efeck prosesörleri var klavye çalıp söylerken kullanmak istiyorum vocal ve sese kompresör olayı için kullanan varmı aramızda veya yardımcı olan arkadaş var bide marka tavsiyesi fiyatda önemli tabi

Cevap: efeck pedalı kullanan varmı arkadaşalar?

Ben boss ve-20 kullanıyorum. Bk5 or klavyem oldugu icin ve bu pedal çok ve tek konuşulduğu için bunu almıştım. Memnunum sormak istediğiniz birsey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

sormak istediğim çok a2000 kullanıyorum klavyeye direk bağlaya biliymuyum yani klavye hoparlörlerini kullanabilirmimiym detone ve sürtonelerde etkisi varmı yardımcı olursan sevinirim

Bir tane stereo kablo ile bağlandığı için klavyenin aux in girişine takip klavye hoparlörü kullanılabiliyor. Fakat çalıp söylerken kaliteli olmuyor Hoparlörler direk havaya dogru ve mikrofona yakın kaldığı için. A2000'de direk mik girişi yokmu neden pedal?

mikrofon girişi yook a2000 de evet

Yok artık. Ne diyorsunuz çok şaşırdım ya.Or700de bile var diye biliyorum. A2000de yoksa biz bk5'e hiç laf etmeyelim o zaman :). Klavyeleri dünya paraya satıyorlar yamaha roland korg. Ustelik malzeme kalitesi de diğer başlıkda yazmışlar rezalet. Birde üste pedal al yada amfi. Vay ...