• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

eklemedir koca konak gw8 full altyapı

djsaiko83

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland jv1000

dinlemenize sunuyorum çok eksik var biliyorum ama şu an için elimden gelen bu

Cevap: eklemedir koca konak gw8 full altyapı

Parçanın orijinalini çok iyi dinleyip analiz etmek parçanın icrasını kolaylaştıracaktır.

Bence parçanın orijinalini dinlerken sizde klavyenizle eşlik etmeyi deneyin.Hem çok keyif alacağınızı hemde müziğin temel kavramlarını çözmenizde yardımcı olacağını düşünüyorum..Çal(ış)maya devam :) Kolay gelsin...

yorum için teşekkürler.vahde ritmini kullansaydım bu kadar zorlanmayacaktım sesler bayagı brbirtine katıstı sonra dinleyince anladım birde şarkıyı canlı dinerken calıp kaydeetsem daha benzer olacaktı ama altyapıyıda yapayım dedim.fl studiodan alıskanlık :)

Hep benim yaptigim yanlislar seninde basina gelmis sankim:) akor ve ritim hatasi gibi

sanırım arkadaş 1 nisan şakası yapmış,eğer şaka değilse çok çalışman lazım çook.

ya saka değil ama fruity lops olsa çok güzel altyapı hazırlarım ben bunda yapmak istedim sadece ama hazır vahde ritmini kullansam güzel olurdu biraz daha çalişsayım tekran deneyeceğim.işten güçten çalamıyoru ki parmaklarımda hamlıyor.

bence türkü ritmi var onu kullanabilirsin o bendirli ritim, ve ritim hızını kendi hızınla birleştirip yaparsın.

kadirbey doğrusun öyle yapacaktım zaten ama kendimce zor olanı sectim.bu gw8 gerçekten mükemmkel bi alet step by step kayıt özelliği var 1/1 1/2 1/4 1/8 1/16 seklinde ses aralık uznluklarıyla realtime olmadan düşünerek nota nota kayıt yapilabiliyor bunu yapabilirsem fl studiodaki kutucuklu ekran gibi ses uzunlukarı ile esit sekilde oyanamam mümkün olacvak buda real time olmadan daha kompleks ve ritmi şaşmaz müzikler olusturmak demek burada ritim bile yazılabilir kanımca ben bilmiyorum ama tabi mouse yok yapması zahmetli ve çok deneme yanılma yapmak gerekcek benim gibi müzik bilgisi olmayan biri için.