• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ekrem deli deli md demo tnr.sry

tanersarıyer®

Paylaşımcı Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2x
arkadaşlar parçanın sadece ara geçişi kaldı biraz ince ayar gerektiriyor ben yinede paylaşmak istedim bitirince full olarak paylaşacağım .. bu arada youtube dan orjinalını de dinleye bilirsiniz link veriyorum bırde sound hakkında da yorum yaparsanız sevinirim

orj: [ame=http://www.youtube.com/watch?v=W8EjO1gC4Mk]Deli Deli - YouTube[/ame]

pa3x taner:

Cevap: ekrem deli deli md demo tnr.sry

eline,yüreğine sağlık kardeşim.bence güzel olmuş.başarıların daim olsun.taner kardeşim,benim senden bir ricam olmuştu firuze ve bursalımısın şarkılarını tekrardan paylaşabilirmisin.gönlünden geçerse ve mümkünse sevinirim kardeşim.

eline,yüreğine sağlık kardeşim.bence güzel olmuş.başarıların daim olsun.taner kardeşim,benim senden bir ricam olmuştu firuze ve bursalımısın şarkılarını tekrardan paylaşabilirmisin.gönlünden geçerse ve mümkünse sevinirim kardeşim.[/QUOTE

tabikide ama sanırım paylaştım onları ben paşam .. ama bır bakayım tekrar belki silinmiş olbilir ..hallederim sorun değil..

bursalı:
firuze:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok güzel olmuş.

taner kardeşim,öncelikle çalışmalar süper olmuş.eline,yüreğine ve emeğine sonsuz teşekkürler.şu kardeşinin ricasını kabul ettiğin ve yerine getirdiğin için sağolasın.başarıların bugünki gibi her zaman daim olsun.

Rica ederim her zaman elimden ne gelirse..