• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

electrovoice elx serisi nasıl???

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
değerli kardşlerim abilerim electrovoice elx serisi hakkında bilgisi olan varmı?electrovoice ELX serisi hoparlörlerini çinde imal ettiğini biliyorum.kullanan varsa yardımcı olabilirmi?çiftini 2500 tl'ye alabiliyorum...link:

Cevap: electrovoice elx serisi nasıl???

güncel kalsın...

Ben elx115 lerle bendeki Dynacord c15.2 leri karşılaştırdım. Bariz fark var. Biraz daha zorla kendini c15 al.

hocam dynacord c15-2 leri ne kadara aldınız.bilgilendirirseniz sevinirim

Kardeşim ELX serilerini Ankara'd çok kullanan var vede çok memnunlar,müthiş ses veriyor,Dynacord C-15-2 seriside çok güzel ama arada bayağı fark var,maddi durumun müsait değilse ELX lerden şaşma derim.

evet doğru söylüyorsunuz electrovoice elx 115 çifti 2600 tl'ye alınabiliyor.servoların çiftine bile 2500-3000 tl para isteniyor.kaliteden şaşmamak lazım.saten ev ve dynacord aynı fabrikanın üretimi.dynacord'un içinde electrovoice göbek kullanılıyor...

Dostum içlerini karşılaştır aradaki kalite farkını anlarsın......

linkteki hoparlör ise yamaha...2 inç tizi var fiyatı ise electrovoice ile hemen hemen aynı,kullanan varsa yorumlarını bekliyorum

linkteki hoparlör ise yamaha...2 inç tizi var fiyatı ise electrovoice ile hemen hemen aynı,kullanan varsa yorumlarını bekliyorum

Ben kullanmadım ama o kolona o kadar para verilir mi? Sakın öyle bir hata yapma onu alacağına elx115 al çok daha iyi.

hocam inşaallah gönlüm dynacord c15-2 den yana ama bütçe meselesi artık.elx 115 almış olsam bile çin üretimi olması beni korkutacaktır.ama hiç değilse servo'dan kalitelidir diye düşünüyorum.onun içinde o parayı veririm zira servo'nun bir kaç modelide hemen hemen aynı fiyat...