• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elektro bağlama amfisi acilll!!!!

• Konbuyu başlatan golberg
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 19K
Cevap: Elektro bağlama amfisi acilll!!!!

Ev icin Roland Micro Cube yeterli, tonu halk müzigine uyar. Amfinin kendisinden reverb, delay, lesli gibi efekleride var.
Ve ayrica normal esikaltili sazada uygundur...

bu fikire katılıyorum. uygun olabilir.
bak arkadaşım. alacağın amfiyi dışarıya çıkarmıcaksan roland micro cube olur. bağlamaya gelince sadece evde hobi amaçlı diye başlayan arkadaşlar zamanla ilerlyip programda yer alabiliyo.
bağlama için bütçen nedir. nasıl bi bağlama istiyosun. yazarsan ben sana yardımcı olurum. manyetiklerin ne marka olursa olsun bağlantısının ii yapılması lazım...mesela phesar isteyebilirsin octave isteyebilirsin...bu gibi bilgileri yaz ben sana yol göstermek amacıyla yardımcı olurum...
acizane...

Ben necerman nk51 ve nk62 taktırmayı düşünüyorum 750-850 cıvarı bağlama için bütçem evde hobi amaçlı kullancam zaten bu amfiyi... sizin yazdığınız roland micro cube tam benim istediğim gibi bir amfi sağolun...

Mahsuni kardeş sanada teşekkür ediyotum yardımların ve tafsiyelerin için çok saol...

manyetiklerin ne marka olursa olsun bağlantısının ii yapılması lazım...mesela phesar isteyebilirsin octave isteyebilirsin...bu gibi bilgileri yaz ben sana yol göstermek amacıyla yardımcı olurum...
acizane...

Arkadasim, iyi baglanti semasi icin yardimci olabilirmisin? Baglantinin nasil olmasi gerekiyor?

ben roland 20x cube kullanıyorum içinde bütün pedal efektleri mevcuttur.çokta memnunum.

Roland 20x cubenin fiyatı ne kadar ve eşik alta bağlıyabiliyomusun ?

Eşik altıda bağlayabiliyorsun gayet temiz ses veriyor.

Fiyatı ne Kadar?

benim kendi cihazım var fakat satmayı düşünüyorum evde çalmak için almıştım ihtiyaç fazlası olduğundan satıcam içinde boss pedal var lesli reverb distorcion metal flanger daha bir ton efekt var ayrıca tunerde mevcut içinde bağlamaya akort yapmak için mükemmel bir alet.pazarlıksız 300tl ye vericem.sıfırdan farksız tertemiz faturalıdır.

Ben şuan almayı düşünmüyorum kardeş genede saol eğeer alıcak olursam sana terradan ulaşırım tabi satılmamış olursa