• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ELEKTRO BAĞLAMALAR - KMP

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
kmp-elektro-baglamalar-kmp.jpg

KMP - ELEKTRO BAĞLAMALAR - KMP

24 Kasım 2018 - 22:22 - Güncelleme: 24 Kasım 2018 - 22:42

Linkten indireceğiniz dosyada 4 adet elektro bağlama sesler vardır. Bu sesler KMP formatındadır. Cihazınıza kurduktan sonra gerekli eko, gain ve release ayarlarını yapmanız gerekir. Aksi halde yalın bir bağlama sesi alırsınız.
File contains 4 piece of Elektro Baglama Kmp Sound. After loading sounds you must edit the gain, release and echo settings. Otherwise, you will hear sounds as irregular and simple.
(Google Drive Link)
(Google Drive Link)
Password /Şifre: piyanistset.com

alıntı

Son düzenleme:
slm hocam pa1000 icin indirdim süper sesler sagolasin

sende iniyorBende diyorum ki bende niye inmiyor Resme bak

Enes kardeş. Androit telefondan ekran görüntüsü almişsın zannedersem. Androit telefonlar, .rar uzanlıtı sıkıştırılmıs dosyaları desteklemez.
winrar benzeri bir program yüklü (genelde coğu bilgisayarda yüklüdür.) bir bilgisayarda indirip dosyayı açabilirsiniz.Eğer açamazsanız bana mesaj atınız...

Tesekurler hocam

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim pc de indirmem lazım android telefonda olmuyor sanırım normal rar dosyalı linkleri indiriyorda bunu indiremedi yinede sağolun