• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elektro bağlaması ve Zurnası en gerçekçi seti arıyorum pa 800

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
sadece bu 2 enstruman önemli benim için.diğerleri önemli değil..aslında grup yaylıda önemlide malesef korg bunu başaramıyor :) xd9 un 8mb deki grup yaylı bile pa 800 çok çok iyi ki bide plus ı dinliyorum akla zarar..korg grup yaylı özürlü 10 yıl öncede öyleydi gerçi..

Cevap: Elektro bağlaması ve Zurnası en gerçekçi seti arıyorum pa 800

hocam 256 ram e yükselt ve ardından eco usb yükle al sana grup yaylının kralı daha ne olsun korgda yopk yokl şuan bulmasını bilene...

hocam 256 ram e yükselt ve ardından eco usb yükle al sana grup yaylının kralı daha ne olsun korgda yopk yokl şuan bulmasını bilene...

hocam yotubede demo bulamadım bi demo bulsam :( bide saçma bi soru olcak ama 256 alınca hani 128 in setlerinide kulanırım dimi sorun olmas ?

bak şimdi kardeşim 256 ram demek daha yüksek güçte sample ses demek.256 ramlar için piyasada şuan 2 çalışma mevcut 3.sü ise yolda 1.si ce exb. ce usb yaz google a videolarıda demolarıda sitede mevcut ce exb kısmına gireceksin ama.
2.si eco usb onunda sitesi mevcut demolarıda sitede vs.
3.süise emo usb temmuz gibi çıkacak bu çalışma temmuzda demolar siteye eklenir.

256 ram taktırınca ki bunu dtl ye taktırırsan 2.02 o.s nin 16 dk sıda yükleniyor.yani 3x setlerinide okuyor.yani yükle babam yükle:)

PA 800 ü 256 MB... yaptırmak için az önce DTL...elektronik e sordum 275 Euro = 650.00 TL... istediler..... bunu daha uygun yaptırabilecegimiz bir yer yok mu ki acaba...

650tl he ayıp yemin ediyorum tabi tekel nede olsa sömürücekler tabi

çok para. yokmu bu işi yapan başka biryer? sömüren sömürene...