• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elektro uzun sap bağlama önerisi

ormn17

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1000
arkadaşlar bütçem 5000 tl ye kadar.internette birçok ilan var alırken nelere dikkat etmem gerekiyor bu işte çok tecrübem yok uzun zamandır çalmıyorum saz.Yeniden başlayayım ve elimde güzel bir enstrumanım olsun diye almak istiyorum elektro konusunda tecrübem yok malesef yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar bütçem 5000 tl ye kadar.internette birçok ilan var alırken nelere dikkat etmem gerekiyor bu işte çok tecrübem yok uzun zamandır çalmıyorum saz.Yeniden başlayayım ve elimde güzel bir enstrumanım olsun diye almak istiyorum elektro konusunda tecrübem yok malesef yardımcı olursanız sevinirim
Bence şunlar var..
Klavyedeki tuşlara bak..
klavye üzerindeki butonların altındaki swcih zamanla yıpranmış olabilir..
Bence alınalı 4-5 yıllık olabilir ona dikkat et
Arkadaşlar daha çok detaylı vereceklerdir
saygılar..

Bence şunlar var..
Klavyedeki tuşlara bak..
klavye üzerindeki butonların altındaki swcih zamanla yıpranmış olabilir..
Bence alınalı 4-5 yıllık olabilir ona dikkat et
Arkadaşlar daha çok detaylı vereceklerdir
saygılar..
sıfır alcam üstad linki burada
dikkatimi çekti güzel duruyor ama bilemedim

Burada pek sazcı yok ama her enstrüman gibi deneyerek almanız gerekir bence. Hadi amfi neyse de bağlama çok çeşitli, elektronun tonları çok önemli, hepsi aynı sesi vermiyor, cızırtı ötme olabiliyor ... kolay gelsin.

Burada pek sazcı yok ama her enstrüman gibi deneyerek almanız gerekir bence. Hadi amfi neyse de bağlama çok çeşitli, elektronun tonları çok önemli, hepsi aynı sesi vermiyor, cızırtı ötme olabiliyor ... kolay gelsin.
aldım bi tane cızırdama var tellerde üstad çok hoşuma gitmedi açıkcası ama olsun bakalım ilerde geliştirirsem satarım deneyerek alırım acemliğime geldi şimdi amfi bakıyorum artık bakalım

aldım bi tane cızırdama var tellerde üstad çok hoşuma gitmedi açıkcası ama olsun bakalım ilerde geliştirirsem satarım deneyerek alırım acemliğime geldi şimdi amfi bakıyorum artık bakalım
hayırlı olsun, problemsiz bile olsa zamanla bozulabilir, bakım ister.. amfi konusunda da nerede kullanacağınızı, hangi hoparlorlerle kullancagınızı yazarsanız daha yardımcı olanlar çıkar. Mesela evde 500w amfi gereksiz, müzik seti bile olabilir...