• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elinde" Dönülmez Akşamın Ufkundayız" Altyapısı olan var mı?

serkansatuk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar merhaba.
Elimde dönülmez akşamın ufkundayız altyapısı vardı ve transpoze ve time shift işleminden sonra ses kalitesi kötüleşti. ve aptallık yapıp orjinalinin üzerinde uyguladım değişiklikleri.
Bu altyapı çok eskiden geçmişti elime ve şimdi bulamıyorum aynısını. başka versiyonları var ama bunun kadar hoşuma gitmiyor.

Kalitesi düşen bu aşağıda linkini verdiğim altyapının orjinalinden elinde olan varsa gönderebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Elinde" Dönülmez Akşamın Ufkundayız" Altyapısı olan var mı?

bu var...

Ch.

teşekkürler kardeş. eline sağlık. ama tam olarak istediğim bu değil. bendeki şarkı tam bir bülent ersoy tarzında ve ağırlığında çalınmış ve notaları akorları tam doğru yerde tam olarak basılmış. o yüzden ısrarla bendeki versiyonunun orjinalini istiyorum.

sendekinin aynısının orjinalini istersen bence cok beklersin.. arkadas ne güzel paylaşmış... o zaman otur biraz cfalıs ve kendin canlı çal kardeş....

sendekinin aynısının orjinalini istersen bence cok beklersin.. arkadas ne güzel paylaşmış... o zaman otur biraz cfalıs ve kendin canlı çal kardeş....

bence pek hos olmadı....serkan arkadasımızın a.dan z.ye kadar md paylasımını görmediniz galiba ne ararsanız bulabileceginiz paylasım yapmıs simdi bi md istedi die böle yazmak uygunsuz oldu gibime geliyor... SAYGILARLA...

bence pek hos olmadı....serkan arkadasımızın a.dan z.ye kadar md paylasımını görmediniz galiba ne ararsanız bulabileceginiz paylasım yapmıs simdi bi md istedi die böle yazmak uygunsuz oldu gibime geliyor... SAYGILARLA...

ben yorum yazmak istemedim ama benim yerime duygularımı anlatmışssın kardeş. teşekkür ederim.