• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

elvan dalton_bk5

baybozkurt

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800
Slmlar ;

Çalgı çengi ve işler güçler ekibi iç anadolu yöresinin şarkılarını tanıttıkları için onlara saygı ve sevgilerimi iletiyorum.Demoda hatalar vardır.Görülşleriniz için şimdiden teşekkürler...

Cevap: elvan dalton_bk5

Hemen Dinliyoruz.

valla abi öncelikle yorumum için affet sakın kızma bnden 7 yaş büyüksün bu diyceklerimi sakın yanlış anlama yada ukala diye düşünme çünkü ben düğünlerde hep ankaranın bağları ve ardından elvan dalton çalarım bu parçayı çoke skiden bilirim ve çok hatalı çalmışın parçanın çok dışına çıkmışn ve çok uzamış giriş 2 dakka ya yakın bir giriş yapmışın bak bende çaldım video bir izle ne demek istediğimi anlıcaksın lütfen yanlış anlama abi.videoyu yükledim buraya sen istersen direk dakika yı 2.25. dakikaya al izle...

valla abi öncelikle yorumum için affet sakın kızma bnden 7 yaş büyüksün bu diyceklerimi sakın yanlış anlama yada ukala diye düşünme çünkü ben düğünlerde hep ankaranın bağları ve ardından elvan dalton çalarım bu parçayı çoke skiden bilirim ve çok hatalı çalmışın parçanın çok dışına çıkmışn ve çok uzamış giriş 2 dakka ya yakın bir giriş yapmışın bak bende çaldım video bir izle ne demek istediğimi anlıcaksın lütfen yanlış anlama abi.videoyu yükledim buraya sen istersen direk dakika yı 2.25. dakikaya al izle...

Yok abim kusura bakmam.Dinledim senide gayet başarılısın ve bu işi yalayıp yutmuşsun çoktan ve evet, dışına çıkmışım ama idda etmiyorum zaten demo yüklerken.Bunun yaşlada alakası yok 15 yaşında olupta klavyeyi konuşturan gençler dolu ülkemizde...Amatörüz ve hatalarımızı görüp düzeltmeye çalışıcaz.:)

baybozkurt kardeşim niye yamahayı bıraktın biz ne yapacağız sensiz

biraz daha çalışman gerek, vurdurarak çal abim daha sağlam güzel gelir.. tek düze çalmak tat vermez, yanlış anlama amacımız yardımcı olmak üstadım

Yok abim kusura bakmam.Dinledim senide gayet başarılısın ve bu işi yalayıp yutmuşsun çoktan ve evet, dışına çıkmışım ama idda etmiyorum zaten demo yüklerken.Bunun yaşlada alakası yok 15 yaşında olupta klavyeyi konuşturan gençler dolu ülkemizde...Amatörüz ve hatalarımızı görüp düzeltmeye çalışıcaz.:)

öncelikle abicim böyle konuşman bile bir büyüklüktür evet bu işler yaşla olmaz ben 9 yaşnda başladım 12 senedir yapıyorum bu işi çünkü hayatım oldu onun yüzünden okumadım lise 1 den atıldım dersler kötü diye siz düşünün artık...