• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

em 55 or kullanıcılarının dikkatine

mehmetaksoy57

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600
arkadaşlar elimde uzun süredir roland em 55 or var aklınızda bulunsun sakın bu aletin yanına bile yaklaşmayın sonra elinizden bile çıkaramazsınız

Cevap: em 55 or kullanıcılarının dikkatine

evet em50 em55 satışı yok.rolandın sadece g serileri o da g-600 alım satımı devam ediyor.yeni modellerden de gw8 satşı iyi gidiyor.

arkadaşım millet va serisine hasta, em55 or da tüm va serisi ritim & seslere sahip. sen kullanamıyorsan alete çamur atmaya ne gerek var?

arkadaşlar elimde uzun süredir roland em 55 or var aklınızda bulunsun sakın bu aletin yanına bile yaklaşmayın sonra elinizden bile çıkaramazsınız

ben 5 sene kullandım :) gayette memnundum gittiğim düğünün kınanın sayısını bile hatırlamıyorum bu aletle, userleri,sesleri ayarla ritmi kilitle çal gitsin iyice yerden yere vurdunuz aleti
satma arkadaşım kullan napçan satıp albi gw8 üstüne koy performans yap
yada ver bi garibana sevaba gir o cihazı bile alamayan ne cevherler var
yok o cihaz kötü yok bu cihaz berbat ya kusura bakmayın hiç tahammülüm yok böyle şeylere, hangi cihaz iyi ? mp3 çalan sample olan demi
piyaniste iş yaptırmayan o çalsın ben söliim ohhh

atmayan tüfek olmaz atmasını bileceksin. ötmeyen org olmaz çalmasını bileceksin saygılar