• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emo usb layer set

Cevap: Emo usb layer set

tuş dokunuş hassasiyetindenmi bahsediyorsun. yani hard, normal, soft gibi.. onu biliyorum ancak layer diye bir şey bende çıkmıyor.. cihaz a2000 mi a 3000 mi...
buna bi cevap yaz lütfen arkadaş...

bildigim kadariyla Emo nun sistemi Velocity ile yapilmis bi olay yani tus hassasiyetine gore doldurmus Sample lari kiltere...
(hard,normal,soft degil , Velocity 1-127 arasinda Ornegin yem programi ile 1-50 arasi bir wave , 50-127 arasi baska bir wave gibi)

teşekkürler

ya arkadaşlar ortaya bir şey atıp kenara çekiliyorsunuz. lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyelim. layer diyorsunuz böyle bir ayar a2000 de ben bulamadım bulan varsa lütfen yazarsa sevinirim. bir bilgilendirme yapacaksanız lütfen doğru bilgilendirme ile forumda olursanız tüm arkadaşlara faydalı olursunuz aksi taktirde boş yere arkadaşların vaktini çalarsınız... şimdi tekrar söylüyorum layer diye bir ayar varsa bilen arkadaşlar açıklasın ... ha birde yazarken kelimeleri doğru yazarsanız sevinirim.

teşekkürler

yamaha
a2000

ya arkadaşlar ortaya bir şey atıp kenara çekiliyorsunuz. lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyelim. layer diyorsunuz böyle bir ayar a2000 de ben bulamadım bulan varsa lütfen yazarsa sevinirim. bir bilgilendirme yapacaksanız lütfen doğru bilgilendirme ile forumda olursanız tüm arkadaşlara faydalı olursunuz aksi taktirde boş yere arkadaşların vaktini çalarsınız... şimdi tekrar söylüyorum layer diye bir ayar varsa bilen arkadaşlar açıklasın ... ha birde yazarken kelimeleri doğru yazarsanız sevinirim.

Benim anladığım kadarıyla şöyle hocam: Biliyorsunuz ki tuş hız hassasiyeti birçok cihazda 0-127 arasında değerleniyor. A 2000 de emo drum setlerde özellikle insan sesi gibi seslerde daha belirgin olmak üzere aynı tuşta tuşa basma hızına göre değişen layer sample ler var. Hatta layer aralıkları çok az olduğu için tuşa aynı hızda basmaya çalıştığınız halde her seferinde başka ses çıkıyor :)) Kolay gesin.

değerli arkadaşlarım anlattıklarınızı anlıyorum ve biliyorum. Ancak ben ilk konuyu açan arkadaşa ve sizlere şunu ısrarla soruyorum LAYER diye bir ayar cihaz üzerinde ben bulamadım bilen varsa bu konuda bizleri bilgilendirirseniz çok memnun olacağım.. saygı ve sevgilerimle...

thanks you :)