• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EMO usb yeni ritim demo....

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
EMO usb ile yazmış olduğum ritimin demosu...

Cevap: EMO usb yeni ritim demo....

Ada$im güzel olmus, ben beyendim! Payla$irsan seviniriz.

Ada güzel olmus, ben beyendim! Payla seviniriz.

Sağolasın. Ritmi Emoya gönderdim. Güncelleme ile yayınlayacak. insallah a2000le biraz uğraşacağım.

bende 4 yeni ritim paylaştım siteye emo usb ile yazılmış emo yollayıp güncellemede paylaşsın diye düşünmedim
emo zaten güncelleme için ritim yazacak sen paylaş sitede ritimini bence biraz mantıksız her arkadaş ritim yazıp emoya gönderip al bunu güncellemede paylaş derse vay halimize.

bende 4 yeni ritim paylaştım siteye emo usb ile yazılmış emo yollayıp güncellemede paylaşsın diye düşünmedim
emo zaten güncelleme için ritim yazacak sen paylaş sitede ritimini bence biraz mantıksız her arkadaş ritim yazıp emoya gönderip al bunu güncellemede paylaş derse vay halimize.

Hocam benim durum biraz farklı, Ben emo ile görüşüp, ona göre yazdım ritmi... Ve devamıda gelecek... Birde güncelleme dışında olan ritimler zamanla kayboluyor, herkese ulaşamıyor.... Sizin çalışmalarınızıda gördüm elinize sağlık. indirip deneme fırsatım olmadı ama, en kısa zamanda indireceğim. Bizler birşey yapmazsak, aletlerimiz, yok pahasına satılmaya devam edecek. Çalışmalarınızın devamı dileğiyle....

Moderatör tarafında düzenlendi:

guzel olmus ustad davulları iyi .:)

insallah devamını beklerız guzel çalısma fakat bu guncelleme unutuldu gibi yeni aletler cıkınca bi öncekiler unutuluyoo nedense

Arkadaşlar ritim güncellemede yayınlanmıştır. inşallah devamıda gelecek. saygı ve sevgilerimle...

ritim güzel abi tok geliyor