• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emo Usb'de HORON-2014 Ritim Düzenlemem

JuKeBox

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
Yamaha s950

Ritmi s950de editledim.Orjinali de güzeldi de Ritmin fakat Alt yapilar çok kuruydu hele sabit sayta atan kemençe uyuz ediyordu beni düzenliyim dedim varyasyonlarda da biraz değişiklik yaptim 4. varyasda HLM-Techno Horonun 1 varyasyonunu kullandim. Ritimlerdeki alt yapiları ise ASSEMBLY Bolumunden çoğunluğu cihazin Kendi ritimlerindeki alt yapilari seçerek hoşuma gidenleri seçerek bir kisminida emo dan kullandim ilginiz için şimdiden teşekkürler ;)

Cevap: Emo Usb'de HORON-2014 Ritim Düzenlemem

cok güzel olmus eline saglik

Sevgili üstadı bu ritmi en son kısmına yakın halindeki haliyle uzatıp paylaşabilirseniz gerçekten size çok minnettar olurum.Şimdiden teşekkür ederim.

ellerinize sağlık bende s 950 kullanıcısıyım ( yeni ) editleme işini bilmiyorum bununla ilgili bir video bulmam mükün müü yaptıgınız ritimi paylaşırsanız kullanırken sizi hatırlarım yardımlarınız için çok teşekkürlerr

ellerinize sağlık bende s 950 kullanıcısıyım ( yeni ) editleme işini bilmiyorum bununla ilgili bir video bulmam mükün müü yaptıgınız ritimi paylaşırsanız kullanırken sizi hatırlarım yardımlarınız için çok teşekkürlerr

Teşekkürler bu konuyla alakalı bir video s950 kullanan bir abimiz haırlamıştı forumdan bulabilirsiniz. bulamazsanız bende yardımcı olabilirim. düzenlediğim editlediğim ritimleri paylaşirim tabikide genel bir konu başliği altında.