• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emo Usb'li A2000 Arıyorum

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaşlar İstanbul'dan Emo usb'li A2000 Arıyorum. Param hazır fakat büçem kısıtlı, bu yüzden 2500 liraya satabilecek arkadaşlar iletişime geçsin. Telefonum 05543800979 hergün saat 12:00 - 24:00 arası arayabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Emo Usb'li A2000 Arıyorum

Geçen gün boludan birisi 2500liraya sıfır gibi a2000 emo lu almıştı iki gün sonrada 3000 liraya sattı galiba, yani 2500 lira iyi vermişsin 2000lira desen yine satan çıkar.

Bu yamahanın 2. el olayı ilginç biraz. Bütçeme göre rakam verdim umarım bulurum. O ilan hala aktif yani satılmamış. A2000 için yorumunu alabilirmiyim ümit hocam. Yani aldığın ilk zamanlarda çok olumlu yorumların vardı hatırlıyorum. Şimdi uzun zamandır a2000 kullanıyorsun, fikirlerin aynımı? İstersen özeldende yazabilirsin.

OR700PLUS V3 + emo usb var benim 2500 tl verebilirim cihaz evde kullanıldı temizdir.

A2000 bence çok güzel kaliteli bir org, ben bir ara satıp a3000 almayı düşündüm ama , emo usb bana fazlasıyla yetiyor mükemmel bir çalışma, harika ses ve ritimlerle dolu, a2000 sound da çok güzel şu an zevkle kullanıyorum, şimdi a3000 alsam çok birşey katmayacak bana sample hafızasının çok olması beni heyecanlandırmıyor, legato özelliği ve artikülasyon sesler ilgimi çekti fakat artık bu devirde vokalizerin hala olmaması midemi bulandırdı bu yüzden almak istemedim, düşünsene a2000 nin iki katı para vereceğim , değecekmi yani, hayır.

OR700PLUS V3 + emo usb var benim 2500 tl verebilirim cihaz evde kullanıldı temizdir.

Hocam bazı farklar var, pitchbend, hoparlör gibi. Bu yüzden en azından şimdilik düşünmüyorum. Fiyatta yapabileceğiniz birşeyler olursa belki fikrim değişebilir.

Hocam bazı farklar var, pitchbend, hoparlör gibi. Bu yüzden en azından şimdilik düşünmüyorum. Fiyatta yapabileceğiniz birşeyler olursa belki fikrim değişebilir.
Anladım inşallah istediğiniz gibi cihaz bulursunuz.

Sıfır ayarında hesaplı düz a2000 aldım arkadaslar. Emo usb arıyorum.

Hayırlı olsun, bu arada Can BAŞAR yeniden çip takıyormuş 350 tl ye düşünebilirsiniz.