• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

EmoUsb ve Emrah Hocama Sonsuz Teşekkürler ( s650 5/16 Ritim Demo )

JuKeBox

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
Yamaha s950
Ritmin orjinali Emo Usb için yapilmiş. s650ye düzenleme Müzisyen bir abimle bana ait. Öncelikle ritmi yazan orhan hocama ve EmoUsb Emrah Hocama Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum çünkü normalde yamaha için adam akıllı karadeniz müziği için ritim yok olsa bile Allaha emanet tarzda emeğe sonusz saygim vardir hele de müzik konusunda. Klavyeme yazalim dedik bir 5/16 ritim ama ritim yazma menüsünde sifirdan ritim yazmak sıkıntılı şu açidan sıkıntılı ritimin mesurunu ayarlicaksin fakat ritim yazma menüsünde ritmin mezurunu seçeceğin zaman mezur 5/4ü yukari geçmiyor ancak bir 5/16 mezurluk ritim bulacaksin onu düzenleyerek tüm kanallari silerek 0 dan o mezuru kullanarak oşekilde yazabiliyorsun piyasada da 5/16 lik ritim yok müzisyen abilerime ve arkadaşlarimdan yardim isteyerek bir müzisyen abim EmoUsb güncellemesi olan bu ritmi yolladi bana bende o şekilde düzenledim davullar ve perkisyonlari biz yazdik alt yapi orhan hocama ait ben sadece seslerini düzenleyerek değiştirerek bir şeyler yaptik eksiklikleri daha var introdan varyasyona geçerken. Kayit mono oldugu için alt yapidaki akorlar gelmiyor piyano mesela pan olayi oldugu için. Dediğim gibi emeğe sonsuz saygim var ve bügünde EmoUsb Emrah Hocami arayip durumu anlatarak Hellalik istedim Saolasin Allah razi olsun çok anlayişla karşiladi sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum Saygilar ;) ( Ferhat )

Ekli dosyalar

• s650 5-16.MP3
    1.4 MB · Görülen: 531
Cevap: EmoUsb ve Emrah Hocama Sonsuz Teşekkürler ( s650 5/16 Ritim Demo )

ritm'i paylaşmıyacakmısınız ?

Cevap: EmoUsb ve Emrah Hocama Sonsuz Teşekkürler ( s650 5/16 Ritim Demo )

Bir kaç düzeltmelerden değiştirmelerden sonra paylaşacağim. Saygılar ;)