• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emrah Kaca'ya Teşekkürler

Azimet Eren

V.İ.P
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Dante Tr
merhaba değerli forum sakinleri

ben istanbul-tuzladan azimet..herkesi en derin sevgi saygılarımla selamlamak isterim....

3-4 gün önce sitemiz üyesi çınar bey sayesinde siteyi tanıma şansına nail oldum....

çınar beyin emo usb li a2000 nini kendisinden satın aldım..
çınar bey gerçekten hoşgörülü göztok pozitif biri yani adam gibi adam..
oğlumla birlikte çınar beyi ziyaret ederek o güzel kahvesini içtik..

gelelim saaadete.. değerli forumdaşlar emrah beyin a2000 için yaptığı çalışması gerçekten felaket ötesi birşey...bu emo kardeşimize verilmiş bir Allah vergisi..kendisine vede ekibine bu çalışmasından dolayı ne kadar teşekkür etsemde az kalır...

herkese sevgiler saygılar..

Cevap: Emrah Kaca'ya Teşekkürler

öncelikle yeni klavyeniz hayırlı uğurlu olsun.düşüncelerinize aynen bende katılıyorum.karamandan recep abimin a2000 klavyesini ve emo usb'sini inceledim aynı fikirlere bende kapıldım zamanla daha iyi olacağı kanaatindeyim,inşaallah güzel günlerde kullanırsınız,sağlıcakla kalın...

hayırlı ve uğurlu olsun abim, emrah hocamızın yapmış olduğu kaliteli bi çalışma bu emo usb.. ilerleyen zamanlarda dahada güzel olacak güncellemelerle birlikte...

emo usb+ v2 plus çipli alma seçimi yaparak çok iyi yapmışsınız.. hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle

emoyu kullanmadan bir saat takildim az once a2000 de duz olarak, ardindan emoya gecis yaptim yani bir alet bu kadarmi degisir bir usb ile. Hemen aklima su meshur laf geldi, ''aletin sucu yok suc calamayanda '' cok komik ya.. Bu ay kendime uc tane kulaklik aldim memnun kalmadim ses tonundan, paraya kiyip dorduncuyu kaliteli dusunuyorum. Oysa ucuylede ayni seyi mesela ayni sezen aksuyu dinliyorum. Sorun sezen aksu 'dami yoksa kulakligin verdigi tonlardami :)

emoyu kullanmadan bir saat takildim az once a2000 de duz olarak, ardindan emoya gecis yaptim yani bir alet bu kadarmi degisir bir usb ile. Hemen aklima su meshur laf geldi, ''aletin sucu yok suc calamayanda '' cok komik ya.. Bu ay kendime uc tane kulaklik aldim memnun kalmadim ses tonundan, paraya kiyip dorduncuyu kaliteli dusunuyorum. Oysa ucuylede ayni seyi mesela ayni sezen aksuyu dinliyorum. Sorun sezen aksu 'dami yoksa kulakligin verdigi tonlardami :)

Bence sorun Sezen Aksu'da :))

bu sitede suç her zaman org iyi ama çalan dandik olur abim :)

v2 plus ve emo usb arıyorumm arkadaşlar 05422993009