• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emrah Saya arkadaşımız sayesinde or 700 v2 mi satmaktan vazgeçtim

emrahsaya

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700 v2 - tyros 3
Haziran ayının sonlarına doğru or 700 v2 aldım.10 yıldır sürekli korg kullandım değişiklik için yamahaya geçiş yaptım.Alete hiç alışamadım, ritimler ve sesler yetersiz geldi.Forum sitelerinde de nevale eksikliği vardı ilk zamanlar güncellemelerde sürekli ritimlere yer verildi bu beni umutlandırdı.Fakat daha sonra sadece midi üzerine çalışmalar yapılması nevale eksiklğini bir kez daha ortaya çıkardı.Aleti 2.000 liradan satılığa çıkardım müşterisi de çıktı ekimin 1 i için zöleşmiştik bile.Fakat Emrah Saya adlı arkadaşımızın yaptığı ritimlerden sonra aleti satmaktan vazgeçtim.Trakyalılyım ve özellikle bizim yörenin ritim eksikliği vardı alette.Emrah arkadaşımız taylan setler olsun kurtlar vadisi set olsun keşanlı olsun.Bir sürü seçenek sundu önümüze hem bir yamaha kullanıcısı eksilmemiş hem de diğer alet kullanıcaları için yamaha daha cazip bir hale gelmiş oldu.Emrah arkadaşımıza tekrar teşekkür eder ve çalışmalarınıdaki başarıların devamını dilerim.Ha bu arada artık aleti değiştirmeye gerek yok bu fiyata bu alet muhteşem

Yazan : (trakyadogus)

emrah_84_3@hotmail.com

Cevap: Emrah Saya arkadaşımız sayesinde or 700 v2 mi satmaktan vazgeçtim

özellikle marka değiştirerek alet değiştirdiğiniz zaman baya bir zor alışma dönemi geçiriyorsunuz ama bir süre sonra alışılıyor ve alet gerçekten kaliteliyse değeri anlaşılıyor
bende pa55tr den sonra or700v1 almıştım o zaman v1 de adam gibi ses ve ritim yoktu sonradan yapıldı baya ritim ve ben o zaman pa55tr nin o güzelim ses ve ritimlerinden sonra
attan eşeğe binmiş gibiydim ama pa55tr nin arızalarından bıktığım için or700 ü sağlamlığı için uzun süre kullandım ama v2 gerçekten bence çok güzel

pa 800 ve or 700 v2 kullanıcısıyım yamaha atak yaptı v2 tartışılmaz sesler canlı ve süper herkese tavsiye edebileceğim bir alet her ortamada gider

yamaha tartışılmaz or 700 v2 işlendiği zaman pa 800 den aşağı değil fiat olarak bakarsak or 700v2 almak akıl işi tavsiye derim