• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Emrah - Seninle Ilk Defa - Süper Demo

• Konbuyu başlatan abdul
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

abdul

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar ilk demolarimdan biri daha, Adobe Audition 3 ile hazirladim. Sizlerin de görüslerini almak istedim. Elestirilerinizi bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Emrah - Seninle Ilk Defa - Süper Demo

ellerine yüregine saglık kardeşim yanlız söylerkenmi kayıt ederkenmi bilmiyorum bazı yerlerde kaydırmış gibisin (yani azarebülbül gibi hııı der gibi) ama yinede iş var sende

sagolasin kardesim...

parcayi bir kez söyledim.daha iyisini insallah yapmayi düsünüyorum.tavsiye ve elestirilerin icin tesekkürler

üstadım nasıl kayıt ediyorsunuz bu demoları (yani kendi sesini).. nolur bi cvp ver ya.. !!

is yogunlugundan ancak cevap yazabiliyorum..kusura bakmayin arkadaslar...
kayit isi cok basit..önce trakyamüzik sitesinde bol bol arastirma yapiyorsun.dogru programi buluyorsun.sagolsun cok iyi arkadaslar var burda,hemen hemen hepsi yardimci oluyor.bana gelince...ben hobi olarak öyle kendi kendime takiliyorum,yani müzisyen degilim.md parcalarin üstüne adobe programi ile kayit yapiyorum.sadece bir mikrofonla.o kadar zor degil aslinda.bence burada yeterince bilgi var.benim icin de kolay olmadi...bence siteden programlarin tanitimlarini ve kullanislarini takip et, basarili olursun.azim ve istekle hersey oluyor...ben de senin gibi isin basindayim anlican.. selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

güzel olmus tebrikler daha demolarini bekleiyorum
saygilar

tesekkürler kardesim...bir de diger parca var söyledigim asagilarda ...Ellerini cekip benden sarkisi. Onu da dinledin mi? Bir de onu dinle sen...Tesekkürler yorumun icin. müziksiz olmuyor yaaa...

altyapiyi kim calmis ? calan flüt gercek degil demi ? g600 ün ? roland bambaska yaaa... bu kadar mi saglam cikar bi flüt? tabi calan da ucmus vede ucurmus? adaminin eline gectimi roland tek basina bi orkestra oluyo ;) seste güzel... teskkürler...

çok başarılı olmuş abdul..paylaştığın için teşekkürler.iyi çalışmalar.

yorumlariniz icin cok cok tesekkürler arkadaslar...yeni calismalari yakinda paylasacagim...beni dinlemeye devam edin...