• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En güzel ud sample hangi sette?

francesco85

https://egitimaskina.com
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.egitimaskina.com
Enst.
KORG pa800
Merhaba arkadaşlar.pa800 için en güzel ud hangi sette?Zamanında Yamaha A1000tr kullanırken orada şahane bir ud vardı.Ondan sonra hiçbir ud sesini oradaki gibi beğenmedim.Belki vardır da ben aradığımı bulamadım.Bana kılavuz olun :) BESBUR V4 kurulu bu arada.

Cevap: En güzel ud sample hangi sette?

besburda emo nun ud var bildiğim kadarıylaa..o ud hoşuma gidiyor bnm..

Ben tel sürtmelerini de duymak istiyorum.En azından benim kulağıma hitap etmeli.Birkaç sesi karşılaştırmak sanırım güzel olur.

Esermega setteki ud aradığın gibi, kaydırma gıcırtı sesleri var. Bir dene istersen. Ben onu kullanıyorum, benim şimdiye kadar deneyip beğendiğim, kulağıma hoş gelen bir ses.

Esermega setteki ud aradığın gibi, kaydırma gıcırtı sesleri var. Bir dene istersen. Ben onu kullanıyorum, benim şimdiye kadar deneyip beğendiğim, kulağıma hoş gelen bir ses.

Çok teşekkür ettim :)

hasretin setindede vardı galiba belki benim seti aldıgım kişi başka setten almış eklemiş olabilir fakat hasret set te vardı bendeki

Ses ve ritimler sizin bu yönteminiz kullanılarak en üst düzeyde bir araya getirilebilir.

abicim halit 2012 seti yükle yemin ediyorum ben böyle bi ud sesi duymadım settte herşey çok güzel dene kesin