• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ENSER set çok yakında

• Konbuyu başlatan ENSER
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 7K

ENSER

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 500 tr
merhaba arkadaşlar..
yakında PA 500 TR yeni bir set ben de sucacağım.. sitede ki bazı setlerden alıntı olan şeyler var.. birazda kendi tarzımızı ortaya koyarak birşeyler üretip paylaşmaya çalışacaz ve ücretsiz paylaşacaz. bu aleti yani aldığımda ilk olarak bi ses yazdık editledik efekt verdik felan sadece izleyiniz lütfen... [ame=http://www.youtube.com/watch?v=pnEiN-bX01k]Korg Pa 500 - elektro bağlama deneme süperrrr - YouTube[/ame]

bu işle uğraşan siz değerli arkadaşlarımın emeğine yüreğine sağlık...:);)

Cevap: ENSER set çok yakında

teşekkürler ellerine sağlık hocam,

rica ederim hocam..

Ne guzel dusunce, elinize saglik...

selamlar doğu ritimleri lazım eger çalışmaların devam ediyorsa şöyle güzel 2/4 lük halay ritimi ve diyarbekir gırani çok gerekiyor..iyi çalışmalar..

tşk.ler ilker reis..

dadaruhi... doğu ve güney doğuda da yer var.. ben bi kısa video çekip koyayım.. HELEBİ,, asma davul efektleri felan var,, bu aletin elektro sorunlarını hallettim bitti gibi.. bi tek zurnalar çok problem... ben pa 800 ve pa2x ile de uğraşıyorum... pa 500 e inş. yoğunlaşacam...

Bende bi set hazırıycaktım 20tane ritim 0 dan yazdırcaktım 250tl ucret verdik 2 piyanist arkadaş 2tane 3tane ritım yazdı sonra vazgeçip ücreti geri verdıler tüneli altüst ettim kimse yanaşmıyo;-(

Pa500 kullanıcıları adına sevindim olurda pa500 alırsam yine pa800 ritimlerini çevirip kullanırım en mantıklısı bu bence

piyanistali3460 sebebi şudurr o dediğinin..... genel de yeni başlayanlar pa 500 ettiler yada şöyle düşünüyorum ben.. fiyat biraz ucuz.. 800 e göre.. profosyonel anlamda ritm yazan ses yazan üstatlar 800 2x 3x yada triton her ne ise kullanıolar.. 500 ile ciddi anlamda fazla uğraşmak lazım... zaman ayırmak lazım.. O dan drum oluşturmak kit yazmak altyapı kurmak geerçekten uğraştırıcı.. ben eminim ki 250 tl yi kazanmasam da olur demiştir o arkadaşımız... çünkü çok uğraştırıyor... bak mesela şu 800 ün ritmine sesine.. bunlarda bizim işimiz... ama 500 e göre emin ol çok basitt...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Aqo4f6yelWw&feature=relmfu]Kara Üzümm - Korg Pa 800 şov - YouTube[/ame]