• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Enstruman Sesleri Kısık

• Konbuyu başlatan txyz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

txyz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Cihazı daha yeni aldığım ve acemi olduğum için terimleri yanlış kullanabilirim önceden belirteyim. Benim sorunum ritimlere göre seslerin aşırı kısık olması neredeyse hiç duyulmuyor, izlediğim tanıtım videolarında böyle bir sorun yok gibi cihazlarda ayrıca voice demo tuşuna basarsak ses gayet yeterli ama tuşa basıp kendimiz çalarsak neredeyse duyulmuyor.En son firmware, soundbank ve diğer dosyayı da yükledim sorun devam ediyor . Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Enstruman Sesleri Kısık

Lesli düğmesi açık mı?

lesli düğmesinin kapalı olduğuna dikkat edin zira knobların volume seçeneğinde kalmışsa, lesli sesleri kısık tutacaktır.

Sesleri performans banklarından seçmeyi deneyin, onlar kayıtlı ses seviyeleri ile çağıırılır.

Sorun hala devam ederse küçük bir video paylaşırsanız daha fazla yardımcı olabilriim...

Bu soruna benzer i30 da yasyorum enstrman sesleri az cikiyor birde sert basarsan geliyor bunu kaldirmayi bulamadim xs

Alttaki Hitit Müzik'in paylaştığı videoyla R1'e atanan sesi yükselterek sorunu çözdüm sanırım. Biz acemiler için temel fonksiyonları gösteren benzer bir videonun faydalı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

Alttaki Hitit Müzik'in paylaştığı videoyla R1'e atanan sesi yükselterek sorunu çözdüm sanırım. Biz acemiler için temel fonksiyonları gösteren benzer bir videonun faydalı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

DantetR web sitesinin eğitim videoları bölümünü de ziyaret etmenizi tavsiye ederim...