• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Erdal Güney-BİR KARA SEVDA MD

hsnslmz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama
Erdal Güney-BİR KARA SEVDA MD iyi okumalar

YORUMLARIN NETİCESİNDE ÇALINTI VE EMEĞE SAYGISIZLIK OLDUĞU BELİRTİLEREK LİNK KALDIRILMIŞTIR. HSNSLMZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Erdal Güney-BİR KARA SEVDA MD

Arkadaşım kelimelerine dikkat edermisin. Ben çalmadım ordan indirip kendim upload ettim upload bana ait sadece yapan kişi kimdir bilmem Anlamadığım bir olay var madem başka siteden buraya upload etmem sizi hoşnut etmiyorsa neden burdasınız. Biz bu siteyi ayakta tutmaya çalışıyoruz Yapılan altyapının kime ait olduğunu yayınlıyoruz fakat bu altyapının sahibi kimdir bilinmiyor sizin sunduğunuz başka siteden çok bütün sitelerde var. Eğer sitemiz den bir tane MD o sizin dediğiniz başka sitelerde yoksa bende insan değilim sanal ortamda sürekli izinsiz paylaşımlar yapılıyor ama farkındaysanız o sitenin linkini değil kendi upload ettiğim link i koydum Değerli admin arkadaşımın konuyla ilgilenip çalıntı olduğuna dair bilgileri var ise Nerden indirdiğimide yazcam. Husus gerekiyorsa konu silinebilir ben gidebilirim.

Arkadaşım kelimelerine dikkat edermisin. Ben çalmadım ordan indirip kendim upload ettim upload bana ait sadece yapan kişi kimdir bilmem Anlamadığım bir olay var madem başka siteden buraya upload etmem sizi hoşnut etmiyorsa neden burdasınız. Biz bu siteyi ayakta tutmaya çalışıyoruz Yapılan altyapının kime ait olduğunu yayınlıyoruz fakat bu altyapının sahibi kimdir bilinmiyor sizin sunduğunuz başka siteden çok bütün sitelerde var. Eğer sitemiz den bir tane MD o sizin dediğiniz başka sitelerde yoksa bende insan değilim sanal ortamda sürekli izinsiz paylaşımlar yapılıyor ama farkındaysanız o sitenin linkini değil kendi upload ettiğim link i koydum Değerli admin arkadaşımın konuyla ilgilenip çalıntı olduğuna dair bilgileri var ise Nerden indirdiğimide yazcam. Husus gerekiyorsa konu silinebilir ben gidebilirim.

Bak Arkadasım ! Md Paylasıyosun Tamam Dogru Bısı Yapıyosun Unutmakı Bu Md Yapan' Kısının Elınden Gecıyo Bu Emek.. Sen Erdal Guneyın Kım Oldugunu Bılıyomusun Yada Burdakı 2 3 Kısıyı Gecmez ? Ozel Istek Uzerine Yapilmis Md Ler Alinti Diye Gecmeli Boyle Sanatcilar Adam Oldugu Icin Kimse Tanimiyo Medya Maymunu Olmadigi Icin ! Sende Bu Md "Yi Kim Yapiyosa Yaptigin Ona Saygisizlik//

bak arkadasım ! Md paylasıyosun tamam dogru bısı yapıyosun unutmakı bu md yapan' kısının elınden gecıyo bu emek.. Sen erdal guneyın kım oldugunu bılıyomusun yada burdakı 2 3 kısıyı gecmez ? Ozel istek uzerine yapilmis md ler alinti diye gecmeli boyle sanatcilar adam oldugu icin kimse tanimiyo medya maymunu olmadigi icin ! Sende bu md "yi kim yapiyosa yaptigin ona saygisizlik//

peki firat bey link silinmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri