• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Erol Ömer Kart Backup ve Seti Lazım

Cevap: Erol Ömer Kart Backup ve Seti Lazım

kosavalı arkadaş bekliyoruz şimdiden teşekkürler....

evet yokmu bu erol olay kart 2 nin backapları bekliyoruz acildir bilgilerinize...

Arkadaşlar bu kart moderatör arkadaşımız faralabi de varmış, bir formda kullanıyorum demiş ve Backup nasıl alınır bilemiyormuş. Ben cackup nasıl alınır yazayım siz kendisine söyler ve backup talebinde bulunursunuz :)

Backup almak için Disk > Menü > Copy F1 den CRD yi seç (Kartın orga takılıyken) F2 ile okeyle ya orga disket tak disketlere at yada orgda harddisk varsa orda yer ac newname.CRD diye atar deyin. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar bu kart moderatör arkadaşımız faralabi de varmış, bir formda kullanıyorum demiş ve Backup nasıl alınır bilemiyormuş. Ben cackup nasıl alınır yazayım siz kendisine söyler ve backup talebinde bulunursunuz :)

Backup almak için Disk > Menü > Copy F1 den CRD yi seç (Kartın orga takılıyken) F2 ile okeyle ya orga disket tak disketlere at yada orgda harddisk varsa orda yer ac newname.CRD diye atar deyin. Saygılarımla,

evet kart bende var uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum ve herkeede ben tavsiye ettim fakat bu tarifle kartı diskete çekmek oldukça uzun bir iş ve bende ne okadar disket var nede disket sürücülü bilgisayar :) hatta senin paylaştığın bir karma set vardı onu indirdim belki içinden işime yarar bişeyler çıkar diye ama malesef bilgisayardan diskete yazdıramadım seti öyle duruyor. uğursallı arkadaşımızda var bu kart daha önce paylaşmıştı ben kendisinden rica ettim tekrar paylaşırmısın diye tamam dedi ama neyaptı bilmiyorum konuyu takipteyim

Sevgili furalabi kardeşim madem böyle bir sorunun var niye yazmıyorsun?
Disket sürücülü PC yede, Disketlere de gerek yok. Orgunda Harddisk yokmu?
Yoksa bir tane İDE leptop harddiski al bir tane de ide leptop harddisk kutusu al bundan sonra PC ye tüm nevalelerini önce Harddiske at sonra orguna tak oradan direk orguna disketsiz yükle kullan. Bulamazsan içinde herşeyin olduğu 3 tane satılık harddisk satış ilanımıdamı görmedin :)

En üstteki harddisk satıldı ikinci formu açmadım formun en sonunu okursan orada enaz 100 tane kadar kart ve çok sayıda set, midi ve daha işine yarayayn herşey var yanlız bunlar 60 MB SAMSUNG marka ve tanesi 120 TL dir Bilgilerinize,

Sevgili furalabi kardeşim madem böyle bir sorunun var niye yazmıyorsun?
Disket sürücülü PC yede, Disketlere de gerek yok. Orgunda Harddisk yokmu?
Yoksa bir tane İDE leptop harddiski al bir tane de ide leptop harddisk kutusu al bundan sonra PC ye tüm nevalelerini önce Harddiske at sonra orguna tak oradan direk orguna disketsiz yükle kullan. Bulamazsan içinde herşeyin olduğu 3 tane satılık harddisk satış ilanımıdamı görmedin :)

En üstteki harddisk satıldı ikinci formu açmadım formun en sonunu okursan orada enaz 100 tane kadar kart ve çok sayıda set, midi ve daha işine yarayayn herşey var yanlız bunlar 60 MB SAMSUNG marka ve tanesi 120 TL dir Bilgilerinize,

abi benim herhangi bir sorunum yok :) gayet halimden memnun idare ediyorum. şimdi bir set paylaşmak için 120tl masrafmı edeyim? kış günü. bunlara gerek yok bende bu kartı orgu aldıktan sonra tesadüfen yüklettim burada bir mağazada. yani ilgilenen arkadaşlarda biraz özverili olursa bulabilirler herşeyide devletten beklememek lazım. yinede ilgine teşekkürler

furulabi bende takipteyim formu lütfen kosavalı arkadaşla irtibata geçersen konunun aciliyetini bildirirsen sevinirim şimdiden ilgin için çok teşekkür ederim...saygılarımla...

Bana öyle geliyor ki millet bu kartın ismini yanlış telafuz ediyor öyle olmasa ben bu kartı bulurdum.

furabi kardeşim 120 TL vermek durumunda değilsin lakin PA-80 nimetlerinden yararlanmak için ya USB li disket sürücü ve piyasada bulunmayan disketlere, yada dediğim harddisk ve kutusuna her zaman ihtiyaç duyarsın.

Arkadaşlar bu istemiş olduğunuz kartın isminin gerçek şekli nedir? Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili saz grubu hocam uğur roman set diye yazıyor farklı bir içeriği var furalabinin verdiği set le yakın benziyor fakat bariz ritim farklılıkları var sanırım kosovalıda tam backapları mevcut fakat kendisine ulaşamıyoruz bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz...

CRD olarak ;

MCE olarak ;

Setleri ;

RossMax arkadaşımızın paylaşımıdır Saygılarımla,