• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

erol ömer kart ??????????????

piyanist roman34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND EA7
Erol Ömer kart hangi setleri destekliyor bilen varmı arkadaşlar???
Herkez kardın güzel olduğundan bahsetmiş, ama kartı yükleyince hangi setle kullanacağız bu kartı???:D:rolleyes:

Cevap: erol ömer kart ??????????????

valla hocam bende erol ömer kart ullanıyorum çokta memnunum. aradığın nevarsa hepsini yapmış adamlar. sete gelince kart cevo emo uyumlu sanırım. içinde emo cevo kitleri var. denemek lazım ben kartın kendi setini kullanıyorum.

CRD olarak ;

MCE olarak ;

Setleri ;

RossMax arkadaşımızın paylaşımıdır Saygılarımla,

CRD olarak ;

MCE olarak ;

Setleri ;

RossMax arkadaşımızın paylaşımıdır Saygılarımla,

Hocam öncelikle yardımseverliğinizle ön plandasınız en azından benim gözümde öyle. Ayrıca bi noktayada deyinmek istiyorum linklerin altına benim adımı yazmanız beni çok mutlu etti çok teşekkür ederim :)

alper azimli ve işbitiren bir adamsın öncelikle bu yönünü takdir ediyorum bilmeni isterim. ikinci olarakta bu linkler ölmüş ilgilenenler için yenilersen memnun olurum kardeşim. sevgiler.

alper azimli ve işbitiren bir adamsın öncelikle bu yönünü takdir ediyorum bilmeni isterim. ikinci olarakta bu linkler ölmüş ilgilenenler için yenilersen memnun olurum kardeşim. sevgiler.

hemen güncelliyorum abi :) ayrıca çok teşekkür ederim güzel yorumun beni gururlandırdı.