• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ersin eren-baykal usb-yeni ve edit ritimler

ersineren1970

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
bağlama 4 ve 6 telli.....org,ud
gerekli teşekkür görülmediğinden paylaşım bitmiştir.üyeliğimi silebilirsiniz.konuyu kapatabilrsiniz.teşekkürler bana destek veren arkadaşlara.bende email-leri var.görüşmek üzere.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ersin eren-baykal usb-yeni ve edit ritimler

saolasın eline saglık

vay be bu kadar emeğe bir teşekkür bile yok.paylaşımlar sona erdi.kalın sağlıcakla.NOT:sakın sen paylaşda biri sağol desede olur gibi saçma sapan sözler yazmayın.gerekirse admin üyeliğimi silsin.eyvallah

Merhaba ersin abi..ya ben bi türlü anliyamadim- ilk defa görüyorum "tesekürler az geldigi icin bi konun kapanmasi..bence sorun tesekkürlerde degil..sorun bence Baykal seti her arkadasimiz kullanmadigi icin az tesekürler geliyor..kullanmiyan arkadaslar Konu yu okuduktan sonra kendi kendine "he bu Baykal set olanlar icin" söyleyip konuyu devam incelemiyorlar.. ben ise Baykal seti kullaniyorum ve bazi arkadaslar Baykal seti Upload yapin diyorlar ama Baykal set- Ücretli settir bunu upload yapamayiz mümkün bile degil bence tabi ters ve yasak programmlarla calisan ve emege zarar veren insanlar var ama bu bizlere yakismaz. Ben ersin abiye cok tesekür ediyorum ve insallah ritimleri paylasmaya devam edersiniz hergün sitede "hangi ritim geldi diye sevinirken-Konularin kapandigni okudum:( ...dedigim gibi abi fazla kisi kullanmiyor bu seti o yüzden konulara girmiyorlar. Kolay gelsin abim

teşekürler

ben bu konuyu daha yeni gördüm..tekrardan paylasirsan memnun olurum...bende baykal usb kullaniyorum...ve 2/4 konusunda cok sIkIntim var