• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(erso 2012) ersin eren son set.pa800 ve 2x için

Cevap: (erso 2012) ersin eren son set.pa800 ve 2x için

link ölmüs abi biri yenileye bilirmi lütfen..

saol kardesım sıtede senın setın 1 numara

Tesekkurler Dostum, 10 tane set topladim, simdi PA600 de deniyorum, en guzeli seninki!

Hocam elinize ve emeğinize sağlık. On numara bir set her şey düzenli ve harika. Hepsi bir arada bir set kullanım kolaylığı olan bir set. Tekrardan teşekkürler. İyi ki varsınız.

Setin içeriği de exel olarak ekliyorum müsaadenizle merak edenler görebilsin diye.

Ekli dosyayı görüntüle Erso2012set liste.rar

Ekli dosyalar

• Erso2012set liste.rar
    34.7 KB · Görülen: 275
Moderatör tarafında düzenlendi:

emeğinize elinize kolunuza sağlık 10 numara bir set... bukadar düzenli ve canlı bir set olur parayla satılan setlerden hiç bir farkı yok kelimelerle ifade etmekte bile zorlanıyorum sayenizde ekmek yiyeceğiz bu sette sizleri burda görmek tanımak benim için büyük bir onurdur sayın ersin bey daha bu sette nekadar düzenleme olur bilmiyorum ama bir tane klarnet taksim 2/4 lükler için ve padlarde efek sesleri yok hay hey,ıhuu.yııuhhh,yapıştır köçek ziller vs olsaydıı cok iyii olurdu padler bölümü alt yapı seslerle doluu zaten yapmış olduğnuz styler alt yapıları yetiyor umarım dikkate alınırda 2013 sette bir düzenleme gelir bu konuda...bu setin üzerine başka setlerle vakit uğraşmaya değmez bence direk bu setii herkese şiddetle tavsiye ediyorum sevgiler saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elinize sağlık. Teşekkürler.

eyvallah..............

emeğine sağlık teşekkürler

Hocam merhaba yuregine saglik ilk defa duzenli bir set buldum cihaxim 64 mb baska bir setiniz var ise yardiminizi beklerim saygilar