• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Eski roland ritmleri ve Bk5-or ritm editler

• Konbuyu başlatan veemre
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

veemre

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
BK-5 OR
Netten topladığım g70 ve diğer bütün roland modellerine ait Türk ritmleri linktedir. Ayrıca Bk5 or ritmler zayıf diyenler için elimizde olan ritmlerden 16 tanesini davulları darbukaları biraz güçlendirecek şekilde elimden geldiğince editlemeye çalıştım facebook grubunu kullanmayanların işine yarayacaktır. Kolay gelsin...

Cevap: Eski roland ritmleri ve Bk5-or ritm editler

yaşa emre süpersin

abi sen bi örnek ritm editi göndersen ayarlar için ben hepsini düzenlerdim aslında :D ayarları kafama göre yaptım biraz bi deneyin bakalım :) facebook grubunda vardı bunlar ama facebook kullanmayan arkadaşlar için buraya da atalım dedim.

Netten topladığım g70 ve diğer bütün roland modellerine ait Türk ritmleri linktedir. Ayrıca Bk5 or ritmler zayıf diyenler için elimizde olan ritmlerden 16 tanesini davulları darbukaları biraz güçlendirecek şekilde elimden geldiğince editlemeye çalıştım facebook grubunu kullanmayanların işine yarayacaktır. Kolay gelsin...

Teşekkür ederim...

emegıne saglık hjm eyw