• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Eskilere Devam-keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Bugün sizlere dizilerle gündeme gelen Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak- gönül turgut(orjinali MERY HOPKIN those were the days) ve fecri ebcioğlu'dan Atlı karınca 'yı hatırlatacağım.

Ekli dosyalar

• İÇMİŞİM BAŞIM DÖNÜYOR-fecri ebcioğlu ü.mp3
    1.3 MB · Görülen: 224
  • ÜZÜNTÜYÜ BIRAK YAŞAMAYA BAK-gönül turgut 0.mp3
    1.1 MB · Görülen: 202
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Eskilere Devam-keşanlı mustafa

ellerine saglik hocam insani gecmise goturuyor bu sarkilar

Süper...ellerine sağlık dostum...

Abi elinde başka bir solo keman yok mu? Daha evvel de söyleyecektim, bu keman tonu benim hiç hoşuma gitmedi....
Bir de çok dipses duyuyorum bu iki kayıtta.Daha evvelkilerde yoktu, bu nereden peydah oldu yahu?
Eserler harika bu arada...

Ch.

Paylaşım için teşekkürler mustafa abi 2 demo da çok güzel içmişim başım dönüyor benim daha bi hoş geldi bana.

yüreğine sağlık mustafa abi..çok güzel....

Abi elinde başka bir solo keman yok mu? Daha evvel de söyleyecektim, bu keman tonu benim hiç hoşuma gitmedi....
Bir de çok dipses duyuyorum bu iki kayıtta.Daha evvelkilerde yoktu, bu nereden peydah oldu yahu?
Eserler harika bu arada...

Ch.

Şimdi nasıl oldu...

üstadım bu şarkıları dinlerken sayende çok keyif alıyorum.ellerine sağlık

ellerine sağlık mustafa hocam çok güzel olmuş.ama atlı karınca şarkısının ikinci bölümünde ton değişmiş.o yüzden B bölümü garip geldi bana.yanılıyormuyum dedim orjinalini dinledim.yanılmamışım.çok eski bir şarkı insan unutuyor haklı olarak.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bhObw3RCq7c]ZARA - ATLI KARINCA - YouTube[/ame]

ellerine sağlık mustafa hocam çok güzel olmuş.ama atlı karınca şarkısının ikinci bölümünde ton değişmiş.o yüzden B bölümü garip geldi bana.yanılıyormuyum dedim orjinalini dinledim.yanılmamışım.çok eski bir şarkı insan unutuyor haklı olarak.

Uyarınız için teşekkürlerimi sunuyorum....Demoyu yeniden çalıp kaydedeceğim...(Yeniden kaydettim ama konsantrasyonu kaybettiğimden aynı ritim ve sesleri kullanmadım)

Moderatör tarafında düzenlendi: