• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr 46 or acilll üstadlar

bayram_saz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 700 + emo sd+ baglama
exr 46 or .rolandın eski serilerinin ritimlerinide okurmu? mesela g600 em 50 - e 40 ritimleri ilgilerinize teşekkürler şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: exr 46 or acilll üstadlar

exr 46 or .rolandın eski serilerinin ritimlerinide okurmu? mesela g600 em 50 - e 40 ritimleri ilgilerinize teşekkürler şimdiden

rolandın eski ritimlerini okuyor evet,ama bazılarında sorun çıkıyor,g600 ritimlerinin bazılarını okumuyor,
özellik olarak rolandın eski serilerinin ritimlerini okuma özelliğine sahip,

ritimi direk yüklüyorsun org kendisi çeviriyor kendine,

em50 ritimlerini ful okuyo sorunsuz em50 em 55 bunlarda sorun yok,
g 600 800 1000 bunların bazılarında sıkıntı oluyor bozuk çıkıyor,

ilginiz için çok teşekkür ederim. ankara için zilli kaşıklı darbukalı sağlam 2/4 ritim varsa paylaşırsanız minnettar olurum

bende yok hocam maalesef,olan arkadaşlar yardım eder inşallah size

g seri ritimlerin okunmamasının sebebini açıklamak isterim: e500 or çıktığında o güne kadar kullanılmış olan oriental kit modifiye edilip tekrardan dizilim, panning vs. gibi ayarlardan geçtiği için, bu kitin ismi E-40 Modified olarak, program change parametre değeri ise; 0 2 52 den 0 4 117 ye geçtiği için g serisinden sonra çıkan bazı aletler bu eski oriental kiti tanımıyorlar.

yani e 40 ve em 50 ritimlerini okuyor . karışıklık olmasın hacam hayırlı aksamlar teşekkürler

exr46 düzgün ayarlamalarla kendinden önce çıkmış bütün aletlerin ritim ve midilerini okuyabilir.