• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fenerbahçe XP Teması

RoMaN39

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.trakyamyzik.net
Enst.
Korg pa80
Fenerbahçeyi Tutmasamda Tutanlara Faydamız Olsun Teşekkür Butonunu Unutmayalım :D

39Fb.jpg

Fenerbahçe XP Teması

Windows için Fenerbahçe XP Teması Emrah isimli renktaşımız tarafından hazırlanmıştır. Tema gayet başarılı olduğu için web ekibimiz geliştirmeye yada yeni versiyon oluşturmaya şuan için ihtiyaç duymamıştır. Her Fenerbahçelinin ulaşması için sayfalarımızda yayınlıyoruz..

Bu tema Windowblinds 4.5+ sürümleriyle çalışmaktadır. İlk önce bu programı kurmanız gerekiyor.

Programı download etmek için tıklayınız (Rapidshare) (Crack içindedir)

Programı kurduktan sonra serial numarası isteyecektir.İndirdiğiniz program klasörünün içinde Crack dosyasına tıklayarak sorunu halledebilirsiniz. Bilgisayarınızı tekrar başlattıktan sonra WindowBlinds çalışır hale gelecektir. Bunları yaptıktan sonra indirdiğiniz tema dosyasını rar’dan çıkartıp C:\Program Files\Stardock\Object Desktop\WindowBlinds klasörünün içine kopyalayın. Daha sonra WindowBlinds dosyasını çalıştırın. Oradan ”rebuild list” e tıkayıp‚ altta çıkan skinlerden FENERBAHCE_WB SKIN in üzerine çift tıklayın.. Temanız yüklenmiş olacaktır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kimsenin işine yaramadı heralde bu program yada aramızda hiç fenerli yok Cim bomlular sevinsin

Ben kardeş takımlıyım yani BJK :D :D :D

emeğine sağlık kardeşim ben indirdim tşk.

paylaşım için teşekkürler...

Sizlerde sağolun arkadaşlar programı yükleyen beğenen beğenmeyen burdan yorumunu yapa bilir

saygılar