• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fırsat Ketron Pattern ram 150 tl...

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Arkadaşlar XD9 umu sattığımdan dolayı, Tünel müzikten 250 tlye almış olduğum pattern ramim son fiyat 150 'ye nakit satılıktır. Ram sıfırdır ve tamamen sorunsuz ve format atlmış tak kullan şeklindedir takması ve kurması çok basittir ve 200 den fazla introlu introsuz ritmi orgunuza yükleyebilirsiniz. xd9 ve SX3000 e uymaktadır.

Ayrıca özel olarak yaptırdığım 4lü pedal setinide 50 tlye vereceğim. Pedalın amacı tuşlara basmadan, 4 pedaldan herbirine istediğiniz komutu ayarlayıp ayağınızla kontrol etmektir. Örneğin, Bağlamacıysanız. 1 nolu pedala basıp ritmi başlatabilir. 2 nolu pedalla intro verebilir. 3 nolu pedalla fiill yapabilir. 4 nolu pedallada akumpanyayı kesebilirsiniz. 50 tlye bu özel pedal seti satlıktır.

Not: rami alan arkadaşa, kendim için özenle topladığım ritimlerin olduğu disketleride hediye olarak vereceğim. İstanbul içi elden teslim edilir.

Tel: 0535 717 62 79

Cevap: Fırsat Ketron Pattern ram 150 tl...

Günceldir...

ketrondan sonra yamaha nasıl hocam

ketrondan sonra yamaha nasıl hocam

Ketrondan sonra yamaha, tuzsuz yemek gibi. Ama benim gibi diyete ihtiyacınız varsa, mecbursunuz... Yamaha güncel ve benim için daha pretikbir alet. Ketronsa sesleri ve drum kitleri daha doğal ve gerçekçi. Piyasa işi yapacağım için ve Yamahanın ritimleri daha güncel olduğu için vede v3 yapılacağı için yamaha tercih ettim. Ama sıkıntınız yoksa, xd9 la mükemmel bir ikili oluştururlar....